برگزاری کلاسهای آموزشی همسران جوان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) عنبرآباد

مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره ) عنبرآباد: اولین کارگاه آموزشی همسران جوان در سال ۱۳۹۳با حضور ۴۰نفراز نو عروسان تحت حمایت کمیته امداد عنبرآباد برگزار گردید.

به گزارش سفیرجنوب ، علی رییسی با اشاره به اینکه این دوره آموزشی در راستای ارتقاء سطح بینش و آگاهی زوجین در زندگی برگزار شده است افزود: عنبرآباد نفر ۴۰ازهمسران جوان تحت پوشش کمیته امداد آموزش مهارت های همسرداری ، مسائل پزشکی ، تنظیم خانواده، بهداشت روانی و فردی، ارتباط زوجین با یکدیگر و با اطرافیان و مسائل دینی و اعتقادی و مسائل اجتماعی و سیاسی را فرا گرفتند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) عنبرآباد ادامه داد: برگزاری کلاس های مشاوره پیش ازدواج و ارائه مشاوره در انتخاب همسر مناسب از دیگر برنامه های کمیته امداداست که مددجویان و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد می توانند از آن بهره ببرند.
علی رئیسی در بخشی دیگر از صحبتهای خود اظهار داشت :ارایه راهکارهای مختلف برای موفقیت در امر ازدواج ازاولویت های اصلی برنامه های فرهنگی کمیته امداد عنبرآباد است.
وی با بیان اینکه دین مبین اسلام سفارش های فراوانی برای تسهیل در امرازواج کرده است، گفت :افزایش آرامش روحی در بین زوج های جوان از نتایج یک ازدواج موفق است که با پیروی از فرامین اسلام می توان به این مهم دست یافت.
و همچنین اظهار امیدواری کرد خروجی کارگاه های آموزشی در حوزه مهارت های زندگی برای همسران جوان، کاهش چشمگیر آمار طلاق در بین زوج های جوان باشد.

آقای رئیسی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) عنبرآباد از خیرین و نیکوکاران گرامی دعوت نمودند جهت مشارکت در این امر خیر و خرید جهیزیه با این نهاد همکاری داشته باشند .

کلیدواژه ها:

جستجو


آخرین اخبار