خط قرمز ما ولایت فقیه است/توهین کننده باید مجازات شود

امام جمعه عنبرآباد :دشمنان بدانند خط قرمز ما، ولایت فقیه و رهبری می باشد و هر کس از هر حزب و گروهی و به هر شکلی دنبال توهین به ولایت یا خدشه دار کردن جایگاه رهبری باشد محکوم است و باید مجازات شود.

حجه الاسلام و المسلمین دشت آبادی امام جمعه  عنبرآباد در خصوص توهین یکی از مسئولین اسبق شهرستان جیرفت به مقام معظم رهبری در گفت و گو با خبرنگار سفیرجنوب گفت : در نظام جمهوری اسلامی جایگاه ولی فقیه و رهبری جایگاه بسیار ارزشمند و حساسی است. کشور ما همه پیشرفت ها و موفقیت هایی که را که بدست آورده است مخصوصا در عرصه بین الملل،مدیون هوشمندی و زکاوت ولی فقیه و رهبرفرزانه می باشد.

وی افزود : دشمنان در هر موقعیت و زمان دنبال ضربه زدن به جایگاه و ولایت فقیه و رهبری هستند که بتوانندبا خدشه دار کردن این جایگاه به اهداف شوم خود برسند. بحمد ا… مردم کشور ما مردمی بصیر و آگاه بوده و در عرصه ها با حمایت و پشتیبانی از ولایت فقیه و تأسی از سخن امام راحل که فرمودند ( پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به این مملکت آسیبی نرسد) تمام نقشه های دشمنان را تقش برآب کردند .
دشت آبادی افزود :  دشمنان بدانند خط قرمز ما، ولایت فقیه و رهبری می باشد و هر کس از هر حزب و گروهی و به هر شکلی دنبال توهین به ولایت یا خدشه دار کردن جایگاه رهبری باشد محکوم است و باید مجازات شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها:

جستجو


آخرین اخبار