چهارمین یادواره سرداران و ۱۳۳ شهید شهرستان عنبرآباد برگزار می گردد

چهارمین یادواره سرداران و۱۳۳شهید عنبرابادپنج شنبه ۳۰بهمن ماه ساعت ۸نیم صبح در مصلی این شهرستان برگزار میشود.

به گزارش سفیرجنوب ، سرهنگ ماشاء الله میرافضلی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه عنبرآباد در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرجنوب گفت:  چهارمین یادواره شهداء شهرستان با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین برادران از اساتید حوزه علمیه قم در مصلی عنبرآباد برگزار می شود.
سرهنگ میرافضلی افزود: در سالی که از طرف مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد ، فرهنگ ، عزم ملی و مدیریت جهادی نامگزاری شده است یکی از برنامه های مهم و اثر گزار که در دستور کار حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج عنبرآباد قرار گرفته است برگزاری یادواره شهداء بوده است.

سرهنگ میرافضلی افزود : بالحمدالله به همت و پشتکار فرماندهان محترم حوزه ها ، پایگاهها و همکاری برخی مسئولین شهرستان نزدیک به ۱۵ یادواره در سطح شهر و روستاهای عنبرآباد برگزار گردیده که در برخی روستاها برای اولین بار این یادواره شهداء برگزار شده است.

وی افزود: برگزاری این یادواره ها کمترین کاری بوده است که می توان برای تجلیل از مقام شامخ شهداء عزیز انجام داد و امروز به برکت خون شهداء عزیزمان در دنیا کشوری عزتمند و سرافراز هستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه عنبرآباد افزود : از لحاظ فرهنگی برگزاری یادواره شهداء  اثر معنوی بسیار خوبی در جامعه دارد و در واقع احیا کننده و تقویت کننده روحیه ایثار و شهادت طلبی در جامعه است.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها:

جستجو


آخرین اخبار