اظهار و نظر برخی افراد که می گویند علت پیشرفت برخی کشور ها جمع آوری سازمان نظامی آنها بوده اظهار نظری احمقانه و منافقانه است

امنیت و اقتدار امروز به برکت اقتدار نیروهای نظامی ، سپاه ، بسیج ، ارتش و نیروی انتظامی است و باید قدر آن را بدانیم اما اظهار و نظرها برخی افراد احمق که می گویند علت پیشرفت برخی کشور ها جمع آوری سازمان نظامی آنها بوده است این حرف بسیار غلط و منافق گونه ای است

به گزارش سفیرجنوب ، جناب سرهنگ محمد رضا اسفندیاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه عنبرآباد در  بین الصلاتین نمازجمعه  ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطر شهیدان دوران دفاع مقدس  افزود: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و دلاور مردی های رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس است و  پرونده قطوری است که برگ های زرین صحفات آن  درس های فراوانی برای ما دارد.

 

فرمانده سپاه عنبرآباد افزود: اولی درسی که از دفاع مقدس می گیریم تبیین فرهنگ ایثار ، مقاومت و ایستادگی  است همان طور که رزمندگان در هشت سال جنگ دفاع مقدس با دست خالی ، فرهنگ ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن تا به دندان مسلح ایستادند و نگذاشتند یک وجب از خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی به دست اجانب و بیگانه بیفتد، امروز باید فرهنگی ایثار ،  ایستادگی و مقاومت را نهادینه کنیم  و این یکی از بزرگ ترین درس های دفاع مقدس برای ما است.

4

وی افزود: درس دیگری که از هفته دفاع مقدس می گیریم تحقق عینی شعار ما  می توانیم است همان طور که رزمندگان دفاع مقدس با دست خالی تحقق عینی شعار ما می توانیم را محقق کردند امروز هم باید ادامه دهنده راه این شهیدان والا مقام باشیم.

فرمانده سپاه عنبرآباد افزود : درس دیگر دفاع مقدس این است که  در مورد دشمنی  دشمنان این نطام و انقلاب در راس آن  آمریکای جنایتکار و ایادی اش نباید لحظه ای تردید به خود راه داد ، برخی از  افراد می خواهند  روحیه  استکبار ستیزی را از مردم بگیرند ، آمریکای جنایتکار و ایادی اش دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب هستند .

سرهنگ اسفندیاری افزود: درس دیگر دفاع مقدس این است که  ما باید انقلابی بمانیم ،  انقلابی حرکت کنیم و انقلابی عمل کنیم  برخی ها انقلابی بودند اما انقلابی نماندند و از مسیر انقلاب خارج شدند.

وی افزود: درس دیگر دفاع مقدس اعتماد نکردن به دشمن  است ،  قابل توجه کسانی که فرش قرمز برای دشمن پهن می کنند  این دشمنان از انقلاب سیلی بسیار محکمی خورده اند و به دنبالند از هر طریقی انقلاب را از مسیر اصلی خودش خارج کنند و از حرکت رو به جلو و پیشرونده انقلاب اسلامی ترس دارند و نباید به آنها اعتماد کرد.

سرهنگ اسفندیاری افزود: درس دیگر دفاع مقدس ، باید با توکل برخدا حرکت کرد نه  به کدخداد  امروز برخی ها خدا را رها کرده اند و چسپیده اند به کدخدا ، این ها افرادی  سست ایمانند و کلید حل مشکلات اقتصادی را در آن طرف مرزها می دانند و اعتماد به کدخدا می کنند  آدم های منافق و خیانتکاری هستند که دفاع مقدس و شهداء را فراموش کرده اند.

فرمانده سپاه عنبرآباد افزود: درس دیگر  دفاع مقدس این است که فتنه گران داخلی همیشه و همواره  زمینه ساز تجاوز بیگانگان و دشمنان خارجی بوده اند و هستند  همان طور که در  تجاوز عراق به ایران  اقدامات منافقانه ی لیبرال ها جریان های  نفاق  و  عملکرد خائنانه عناصری چون بنی صدر و رجوی همراه بود ، کسانی که در سال ۷۸ در حادثه کوی دانشگاه در زمان ریاست جمهوری خاتمی اجنبی آن حادثه را به وجود آوردند  برای نفوذ بیگانگان زمینه سازی می کردند ، جنایتکاران و منافقانی که فتنه ۸۸ را به وجود آوردند زمینه را فراهم می کردند برای نفوذ بیگانگان ، فتنه را در منزلشان طراحی می کردند می خواستند ریشه های  انقلاب را بزنند.

وی افزود: این مزدوران و فتنه گران داخلی  و منافقان به دنبالند  زمینه را فراهم کنند تا دشمنان به این نظام و انقلاب ضربه یزنند اما خون شهداء این فتنه گران را رسوا خواهد کرد و خون شهداء دوران دفاع مقدس  اجازه نخواهد داد این فتنه گران مزدور و منافق به آن اهداف شوم و منافق خودشان برسند.

وی افزود: امروز آسایش و امنیت ما به برکت خون شهداء ، ایستادگی رزمندگان دوران دفاع مقدس و صبر و استقامت خانواده معظم شهداء است امروز باید  قدر خانواده شهداء را بدانیم و باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم .

سرهنگ اسفندیاری افزود: در اطراف کشور ما درگیری و خون ریزی است اما کشور عزیز ایران اسلامی  از امنیت و آسایش بسیار بالایی برخوردار است و این مرهوم خون شهداء و  فداکاری های رزمندگان دوران دفاع مقدس است که یک درس فراموش نشدنی به استکبار ، ایادی استکبار و در رأس آن آمریکای جنایتکار دادند که تا ابد فراموش نکنند.

وی افزود: امنیت و اقتدار امروز  به برکت اقتدار نیروهای  نظامی ، سپاه ، بسیج ، ارتش و نیروی انتظامی است و باید قدر آن را بدانیم اما اظهار و نظرها برخی افراد احمق  که می گویند علت پیشرفت برخی کشور ها جمع آوری سازمان نظامی آنها بوده است   این حرف بسیار غلط و منافق گونه ای است ، برخی افراد مطرح  می کنند که رفع تهدید نظامی به دلیل فلان اقدام  بوده است در حالی که این سخنان  صحیح نیست زیرا   تنها عامل رفع تهدید ، اقتدار دفاعی و نظامی است و همین اقتدار دفاعی و نظامی است که هیمنه ی استکبار در رأس آن امریکای جنایتکار  را به لرزه انداخته است.

فرمانده سپاه عنبرآباد در پایان با اشاره به جمله تاریخی حضرت امام (ره) درمورد اینکه  به دشمنان نباید اعتماد کرد افزود :  اگر در تمام آمریکا مسجد بسازند و بالای گلدسته‌ها شعار الله اکبر قرار بدهند،هیچ وقت شعار مرگ بر آمریکا را فراموش نکنید چون که آمریکا شیطان بزرگ است.

1 2 3  5

انتهای پیام

 

 

 

 

 

 

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, , ,

جستجو


آخرین اخبار