موضع گیری برخی مسئولین در مقابل سخنان ولایت اوج بی بصیرتی است/امروز جبهه ی نفاق داخلی بخشی از بساط شیطان است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان جیرفت و عنبرآباد گفت : برخی باید موضع خود را مشخص کنند یا در کنار ولایت یا در کنار دشمنان ولایت ، مقام معظم رهبری در پاسخ به سخنان رئیس جمهور خبیث آمریکای جنایتکار می فرماید برجام را پاره کنید ما آتش می زنیم اما برخی مسئولین در مقابل سخنان ولایت موضع گرفتند و گفتند مگر می شود برجام را آتش زد و این موضع گیری اوج بی بصیرتی است.

به گزارش سفیرجنوب ، حجت الاسلام و المسلمین براهویی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان جیرفت و عنبرآباد در یادواره شهدای آبروی محله روستای گزآباد بخش جبالبارز جنوبی عنبرآباد ضمن عرض تسلیت شهادت جانسوز و جانگداز بی بی دو عالم حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها افزودند: دشمن به دنبال کمرنگ برگزار کردن فاطمیه است ، شهدای ما در سنگرهای رزم مانند بی بی فاطمه الزهرا(س) جنگیدند و از جان خودشان گذشتند و بالاترین افتخار بی بی فاطمه زهرا (س) این است که اولین فدایی راه ولایت است.

امروز برخی ها از مسیر شهداء جدا شده اند و توفیق حضور در محافل شهداء را ندارند

وی با اشاره به آیه ۵۴ سوره ی مائده افزودند: قرآن می فرماید حق ندارید در مورد این ابر مردان و شیر مردان هر جور که خواستیم حرف بزنیم و هرجور که رسید فکر کنیم شهدا نمرده اند بلکه زنده اند ،  در مقام شهید و شهادت یعنی مرگ وجود ندارد ، شهدا از تمام هستی شان در دنیا گذشتند اما امروزه شاهدیم که برخی ها از مسیر شهدا و ارزش ها جدا شده اند و توفیق ندارند در این مجالس  و محافل شهدا شرکت نمایند.

IMG_3986

حجت الاسلام و المسلمین براهویی بیان نمودند: هدف از برگزاری یادواره شهداء این است که ما راه شهدا که صراط مستقیم است را گم نکنیم و یک وقت شیطان و شیطان صفتان ما را گمراه نکنند و آدرس غلط به ما ندهند ، شهدای ما جانشان را فدای نظام و انقلاب کردند تا انقلاب ما حلقه ی واصل بین انقلاب پیغمبر (ص) و نهضت نبوی و نهضت جهانی وجود نازنین امام زمان (عج) شود.
استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار بخشی از بساط شیطان لعین و رجیم است

حجت الاسلام و المسلمین براهویی بیان نمودند: امروز استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار بخشی از بساط شیطان لعین و رجیم است و آمریکای جنایتکار همان رسالت شیطان را دارد انجام می دهد.

شهدای ما به دو سلاح بصیرت دینی و سیاسی مسلح بودند

وی افزود: شهدای ما به دو سلاح بصیرت دینی و سیاسی مسلح بودند و ما هم اگر بخواهیم بار رسالت را به خوبی به سرمقصد سعادت برسانیم و برای مهدی (عج) و نایبش حضرت امام خامنه ای یار باشیم باید خودمان را به این دو سلاح مسلح نماییم.

امروز بخشی از بساط شیطان جریان تشیع لندنی است /جریان تشیع لندنی  رسالتش ضربه زدن به تفکر و بنیان فکری ما است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان جیرفت و عنبرآباد افزود: امروز بخشی از بساط شیطان همین جریان تشیع لندنی است که رسالتش ضربه زدن به تفکر و بنیان فکری ما است که باید حواسمان را جمع کنیم  فریبمان ندهند ، دشمن به ما آدرس غلط می دهد که گزینه ها روی میز است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری دشمن در عرصه ی نظامی هیچ غلطی نمی تواند بکند و اگر کوچکترین غلطی بکند رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه نابود می شود.

حجت الاسلام و المسلمین براهویی بیان نمودند: دشمن از اول انقلاب تمام تلاش هایی که برای مقابله با انقلاب اسلامی انجام داده است ناکام مانده Rq170 فرستاد ، ویروس استاکسنت  را فرستاد مهارش کردیم و…. و هم اکنون از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی به بنیان  فکر و اندیشه ی بچه های ما حمله کردند اما الان آدرس غلط می دهند و دروغ می گویند جنگ واقعی جنگ فرهنگی و اقتصادی است  که عملا می خواهند فکر و ذهن ما را منحرف کنند تا کار خودشان را انجام دهند .

 

وی بیان نمود: دولت مردان در مقابل خون شهدا چه حرفی برای گفتن دارند وقتی که وزیر مستعفی دولت روحانی هم و غمش کنسرت بود آیا تمام گرفتاری های ما فقط کنسرت بود و امروز خبر ناگواری از برخی دانشگاهها به گوش ما می رسد و این کارها خلاف مسیر شهدا است باید همانند شهدا و یاران امام حسین (ع) سپهر برای ولایت باشیم.

تمام مشکلات زندگی مردم را به برجام ربط دادند

حجت الاسلام و المسلمین براهویی با اشاره به برجام افزود: تمام مشکلات زندگی مردم  معاش ، بیکاری ، مشکل ریزگردها و حتی مشکل آب را به برجام ربط داند ، ابلاغیه دادند که برجام را در مدارس تدریس و تبلیغ کنید ،  گرا به دشمن دادند و به دروغ گفتند که همه مشکلات ما با برجام حل می شود ،  مقام معظم رهبری بار ها فرمودند چرا اینقدر گرای الکی به دشمن می دهید و دشمن را امیدوار می کنید ، دشمن را امیدوار کردند و گرای اشتباه دادند دشمن هم پر رو شد و آن رئیس  جمهور مشروب خوار و خبیث آمریکا گفت برجام را پاره می کنم.

موضع گیری در مقابل سخنان مقام معظم رهبری اوج بی بصیرتی است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان جیرفت و عنبرآباد افزود: برخی باید موضع خود را مشخص کنند یا در کنار ولایت یا در کنار دشمنان ولایت ، مقام معظم رهبری در پاسخ به سخنان رئیس جمهور خبیث آمریکای جنایتکار می فرماید برجام را پاره کنید ما آتش می زنیم اما برخی در مقابل سخنان مقام معظم رهبری موضع گرفتند و گفتند مگر می شود برجام را آتش زد و این موضع گیری  اوج بی بصیرتی است.

 

برخی ها کدخدا باوریشان قوی و خدا باوریشان ضعیف است

وی بیان نمود:  طبق آیات قرآن دشمن قسم یاد کرده که دست از دشمنی بر نمی دارد و  از ما راضی نمی شود مگر اینکه پشت سرش  راه بیفتیم اما بعضی ها بیدار نمی شوند خدا باوری شان ضیعیف است اما کد خدا باوریشان قوی به خودشان بدبین هستند اما به دشمنان  انقلاب خوش بین هستند .

 

اگر مسئولی خلاف راه شهدا برود و دل مردم را بشکند و خدمت به مردم نکند خائن به خون شهداء و ملت است

حجت الاسلام و المسلمین براهویی افزودند: شهدا ما در سنگر ها رزم جانانه دفاع کردند اما امروز وظیفه ما و مسئولین است که در  سنگرهای سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی و سنگر خدمت به مردم جانانه دفاع نماییم و  اگر مسئولی خلاف راه شهدا را برود و دل مردم را بشکند و خدمت به مردم نکند خائن به خون شهداء و ملت است.

دولت به نام تدبیر و امید آمد و همه ی مردم را امید واهی به کدخدا داد

وی بیان نمود: دولت به نام تدبیر و امید آمد و همه ی مردم را امید واهی به کدخدا داد ، اما امروز کدخدا هیچ غلطی نکرد ، تحریم ها را هم تمدید کرد و به قولش عمل نکرد اما حالا مسئولین رسیدند به نقطه ی صفر و همان حرفی را که ما قبل از مذاکرات گفتیم را می گویند که تحریم ها هیچ اثری ندارد  و این افراد  که خدا باوریشان ضعیف است و کدخدا باوریشان قوی است عزا گرفتند و می گیرند اما ملتی که اقتدا  به حسین بن علی علیه السلام کرده است  و خودش را حسین وار و عاشورایی آماده کرده است  به صحنه می آید.

فتنه گران شعار دادند انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است

وی با اشاره به فتنه ۸۸ افزودند: فتنه گران با رمز تقلب آمدند و نهایتا خودشان اعتراف می کنند که انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است ، رئیس شورای روابط آمریکا پیام می دهد دوستان ما در داخل خیلی زودتر از آن چیزی که انتظار می رفت  به فاز آخر رفتند و نمی بایست این کار را می کردند.

مردم با افرادی که که حرمت شهداء ، سید الشهداء و عاشورا را شکستند قهرند و آشتی نمی کنند

حجت الاسلام و المسلمین براهویی با اشاره به آشتی ملی افزودند: مگر کشور ما دچار نسل کشی و جنگ داخلی است و مردم روبروی هم اسلحه کشیده اند که بحث آشتی ملی را مطرح می کنید  آشی ملی مال کشورهایی است که دچار بحران و جنگ داخلی اند مردم در روز ۲۲ بهمن ماه آمدند و مشت محکمی بر دهان فتنه گران ، استکبار جهانی و در رأس آن امریکای جنایتکار زدند و مردم ولایی از حیثیت نظام ، ولایت و خون شهدایشان جانانه پاسداری و دفاع می کنند اما با افرادی که که حرمت شهداء ، سید الشهداء و عاشورا را شکستند قهرند و آشتی نمی کنند .

دشمن از طریق جنگ فرهنگی می خواهد ذهن و باور انقلابی را از ما بگیرد

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن افزودند: دشمن از طریق نفوذ و جنگ فرهنگی می خواهد ذهن و باور انقلابی را از ما بگیرد همان کاری که بر سر اندلس آورد ،  با عده و عده شان و با تمام توان آمده اند و می خواهند کشور ما را آندلیسیزه کنند.

امروز جبهه ی نفاق داخلی بخشی از بساط شیطان است/ بصیرت سیاسی یعنی شناخت جبهه های داخلی نفاق

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان جیرفت و عنبرآباد بیان نمود : بصیرت سیاسی یعنی جبهه های داخلی نفاق را بشناسیم ، امروز جبهه ی نفاق داخلی بخشی از بساط شیطان است عمدا مردم را در مقابل منگنه قرار می دهند و می خواهند مردم در مقابل این انقلاب بایستند و سر و صداشون بلند شود و بعد بگویند تنها راه نجات مذاکره با کدخدا است.
در مقابل کسانی که می گفتند عاشورا درس مذاکره برجام به ما آموخت عاشورا درس مذاکره نبود درس ایستادگی و مقاومت بود
وی افزود:  در مقابل کسانی که می گفتند عاشورا درس مذاکره است نه درس ایستادگی ،  اما از  رهگذر برجام فهمیدیم  عاشورا درس مذاکره نبود بلکه درس ایستادگی و مقاومت بود شما رفتید مذاکره کردید به کجا رسیدید درخت برجام به جای گلابی هنداوانه ی ابوجهل داد و خشک شد و این نتیجه ی خوش بینی به دشمنان بود .

حاصل تلاش خون شهید احمدی روشن و شهید شهریاری ها و شهدای عزیز ما تبدیل شد به برجامی که نا فرجام ماند

مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان جیرفت و عنبرآباد بیان نمودند:  برجام برای اسرائیل برکات داشت ، نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و سگ حار آمریکا در منطقه گفت ، آقای ترامپ مبادا برجام را پاره کنید برجام امنیت اسرائیل را تأمین کرد و وزیر خارجه سعودی گفت برجام ۱۵ سال قدرت ایران را به عقب برد  ، حاصل تلاش خون شهید احمدی روشن و شهید شهریاری ها و شهدای عزیز ما تبدیل شد به برجامی که نا فرجام ماند

عدم ابلاغ قانون امر به معروف و نهی از منکر عدم التزام عملی به اسلام ناب است

وی با اشاره به التزام عملی به اسلام افزودند: قانون امر به معروف و نهی از منکر دو واجب الهی هستند که در سال ۹۲ قانون این دو واجب الهی در مجلس تصویب شد و شورای نگهبان نیز تأیید نمود و الان نزدیک به سه سال است که این دو واجب الهی که قانون و تصویب شده اند داخل کشوی میز رئیس جمهور دارند خاک می خورند و عدم ابلاغ این قانون دو واجب الهی عدم التزام عملی به اسلام ناب است.

حجت الاسلام والمسلمین براهویی در پایان افزود:  امروز  باید عمر سعد های زمان و  یزیدیان زمان را  شناخت و  باید حسین زمانمان نایب امام زمان (عج) حضرت آیت الله خامنه ای را  یاری کنیم تا این انقلاب به دست صاحب اصلی اش امام زمان (عج) برسد.

IMG_3967

IMG_3991

IMG_3975 IMG_3978

1 2

 

انتهای پیام/

 

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, , , ,

جستجو


آخرین اخبار