قاتل فراری ۳ جیرفتی در کمتر از یک ماه در یزد دستگیر شد+عکس

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جیرفت از دستگیری قاتل فراری که در روز ۸ فروردین ۲ زن و ۱ مرد را در روستای حسین آباد این شهرستان به قتل رساند خبر داد.

به گزارش سفیرجنوب ، سرهنگ ماشاالله ملایی دقایقی قبل ضمن اعلام این خبر به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ، گفت:قاتل سه نفر مقتول روستای حسین آباد جیرفت به نام (ه.ا) که در ایام عید این جنایت را مرتکب شد توسط کاراگاهان فرماندهی شهرستان جیرفت با انجام یک عملیات خاص اطلاعاتی و انتظامی و با همکاری و مساعدت ویژه آگاهی استان و دستگاه محترم قضایی و همه اعضای محترم شورای تامین و نیروهای نظامی و اطلاعاتی جیرفت امروز در #یزد دستگیر شد.

وی افزود: به همه مخلین نظم و امنیت و برهم زنندگان آسایس و آرامش مردم شریف جیرفت هشدار جدی میدهیم که برای حفظ نظم و امنیت و آرامش این مردم نجیب با همه قوا و توان و با قاطعیت برخورد خواهیم کرد.

ملایی بیان کرد: مردم ولایت مدار و نجیب #جیرفت اطمینان داشته باشند فرزندان آنها در نیروی انتظامی همانند قریب به پنجاه تن از همقطاران شهیدشان در این شهرستان تا پای جان برای حفظ نظم و امنیت و آرامش آنان از هیچ جانفشانی دریغ نخواهند نمود لذا برای بهبود امنیت صمیمانه از انان تقاضای مساعدت و همکاری داریم.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, ,

جستجو


آخرین اخبار