وعده های عملی نشده صد روزه تا معیشیت زیر صفر و نبود امکانات اولیه در روستاهای دهستان نرگسان عنبرآباد

در سایه غفلت مسئولین مردم روستاهای دهستان نرگسان بخش جبالبارزجنوبی از ساده ترین امکانات اولیه زندگی آب ، راه روستای ، خطوط ارتباطی تلفن همراه و …. محروم هستند.

به گزارش سفیرجنوب ، نبود آب آشامیدنی سالم در روستاهای دهستان نرگسان از جمله تیدران ، تیغ سیاه و….. زندگی مردم را با مشکل مواجه کرده است و باعث شده است بیشتر این روستاها خالی از سکنه شوند.

یکی از اهالی روستای تیدران دهستان نرگسان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: نبود امکانات آب و برق و جاده باعث شده است بسیاری از اهالی روستا به سمت شهر مهاجرت نمایند.

وی گفت: در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک هفته قبل از انتخابات اکیپی از مسئولین به روستای ما آمدند و قول دادند مشکل آب و جاده این روستا را حل نمایند اما با رأی نیاوردن کاندید مورد نظرشان به قولشان عمل نکردند و این روستا را به فراموشی سپردند.

گفتنی است با مراجعات پی در پی مردم ، از سوی مسئولین هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته و مردم این روستاها راه روستای ، برق و آب آشامیدنی ندارند و باید چندین کیلومتر پیاده روی نمایند تا به آب دسترسی پیدا نمایند
اما از طرفی دیگر  رئیس جمهور دولت تدبیر در برنامه های تلوزیونی و رسانه های خود سخن از عمل به وعده های ۱۰۰روزه داده بود اما واقعیت این است که ۱۰۰ روزه به ۱۰۰۰روز رسید اما خبری نشد و مشکلات همچنان پا برجا است.

امیدواریم مسئولین توجه بیشتری به مردم روستاها داشته باشند زیرا یکی از دلایل عمده مهاجرت از روستا به سمت شهر نبود امکانات اولیه است.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, , , ,

جستجو


آخرین اخبار