هتک حرمت به امام معصوم(ع) برای جمع کردن مقداری رأی بوی حرف های وهابیت است

امام جمعه عنبرآباد گفت: امروز در کشور امام رضا(ع) به حضرت توهین شده و باید حوزه ها، ملت، مومنان لباس عزا بپوشند. این چه آزادی بیان است که مجری باید برای جمع کردن مقداری رای، به امام رضا(ع)توهین کند این حرف ها بوی حرف های وهابی ها را می دهد.

به گزارش سفیرجنوب ، حجت الاسلام والمسلمین رضا سالاری امام جمعه شهرستان عنبرآباد در خطبه های نماز جمعه این شهرستان ضمن توصیه به تقوای الهی گفت:  بعد از قرآن کریم، کتب شریف نهج البلاغه و صحیفه سجادیه از ارزش والا و امتیاز جامعی برخوردار هستند.

 

وی عرفان ناب اسلامی در کلام امام سجاد (ع) را ریشه دار نامید و گفت: امام زین العابدین (ع) در قالب دعا به مضامین بلندی اشاره نموده است.

حجت الاسلام سالاری با بیان اینکه شناخت حقوق، مقدمه ترک گناه است گفت: در رساله حقوق امام سجاد (ع) اولین حقی را که حضرت اشاره فرموده است حق خداوند متعال است بر خلق یعنی اینکه تمام حق بشر دست خودش نیست.

سالاری با تبریک حلول ما شعبان المعظم گفت: شعبان ماه پر برکت خداوند متعال است که اعیاد فرخنده میلاد ستارگان آسمان امامت و ولایت در آن قرار دارد.

وی با تبریک پیشاپیش ولات امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت: پاسداران انقلاب اسلامی ایران قطع کننده دست شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار می باشند.

امام جمعه عنبرآباد  ابراز داشت: ما باید بعد از شناخت حجت خدا، شناساندن حجت خدا به دیگران و تقرب به وجود نازنین حضرت ولی عصر با تبعیت از وی، ظهور حضرت را رقم بزنیم و موضوع انتظار را باید امری کلیدی و ساختاری بدانیم چرا که انتظار اعتراض به وضع آشفته موجود جهان و وعده بهبودی در آینده است.

امام جمعه عنبرآباد ابراز داشت: فریفته شدن به دنیا و مقامات آن، انسان را از اخلاق بدور می دارد.

وی با تبریک هفته گرامیداشت مقام معلم گفت: ۱۲ اردیبهشت روز معلم، روز روشن شدن چراغ تولید و اشتغال است چرا که رسالت معلم رسالت پاک انبیاء است و  وظیفه معلم ایجاد روحیه تفکر و تعقل و بالابردن علم و وفای به عهد در دانش آموز خود می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین سالاری  همچنین با تبریک روز کار و کارگر گفت: مقام معظم رهبری فرمودند:” مصرف کالاهای خارجی که دارای مشابه تولیدات داخلی است باید ضد ارزش تلقی شود” و وظیفه دولت در راستای حمایت از تولید ملی خطیر است.

امام جمعه عنبرآباد  با گلایه از عدم شرکت برخی مسولین در نماز جمعه گفت: برخی از  مسولین شهرستان که حتی راه نماز جمعه را بلد نیستند و این را بگویم که وظیفه کارگذار در نظام جمهوری اسلامی این است که در نماز جمعه شرکت نمایند.

وی همچنین با انتقاد از عدم سکونت برخی مسولین در شهرستان گفت: اگر برخی مسولین شان خویش را در سکونت، خرید و تحصیل فرزندانشان در عنبرآباد نمی بینند  پس بیشتر از این به مردم این شهر خیانت نکنند.

وی با گرامیداشت هفته شهروند گفت: دغدغه کاندیدای شورای شهر باید آبادانی شهر و دلسوزی برای آن باشد و برای رفع مشکلات شهری دغدغه مند باشند.

وی با دعوت از مردم برای رصد کردن مناظرات کاندیدای ریاست جمهوری که از سیما پخش می شود گفت: ملت باید مناظره های مستقیم را ببینند، چرا که در امر انتخاب، آگاهی و بصیرت بیشتری پیدا می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین سالاری  افزود: اخلاق مداری انتخاباتی در دروغ و وعدهای تو خالی نیست و سرمایه ملت باید دست افرادی دلسوز، علیم و حفیظ باشد کسی که مدیریت یوسف گونه داشته باشد و چاپلوسی بیگانگان را نکند چرا که این برای ما شرم است در مقابل دشمن گردن کج کنیم.
وی با اشاره به انتخابات افزود: مدیریت کشور را به دست کسی بسپارید که چاپلوسی امریکا را نکند ، رییس جمهور باید در طراز انقلاب، رهبری و ملت ایران باشد یعنی هر ۲۲ بهمن، روز قدس، ۹ دی، ۱۳ آبان، آمریکا را زیر پایش لگد مال می کند.

وی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری گفت: راهبرد رهبر انقلاب مبنی بر اینکه نامزدها قول بدهند نگاهشان به ملت باشد نه به خارج از کشور در بیانات کاندیداها در مناظرات مشهود خواهد بود.

وی با تسلیت به ملت شریف ایران بابت حمله تروریستی و شهادت تنی چند از نیروهای نظامی در مرز میرجاوه گفت: دولت پاکستان باید جوابگوی این جنایت باشد و در این مسئله مسولین امر باید پیگیری لازم را داشته باشند.

امام جمعه عنبرآباد همچنین با محکومیت توهین اخیر در ستاد انتخاباتی یکی از کاندیدای ریاست جمهوری مبنی بر توهین به وجود امام هشتم گفت: امروز در کشور امام رضا(ع) به حضرت توهین شده و باید حوزه ها، ملت، مومنان لباس عزا بپوشند. این چه آزادی بیان است که مجری باید برای جمع کردن مقداری رای، به امام رضا(ع)توهین کند این حرف ها بوی حرف های وهابی ها را می دهد.

1 2 3 4

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, , ,

جستجو


آخرین اخبار