در انتخابات باید ریل انقلاب اسلامی اصلاح و تصحیح بشود

حجت الاسلام و المسلمین محسن زاده گفت : عده ای در سالهای اخیر ریل انقلاب را به سمت آمریکا برده و منحرف کرده اندکه در انتخابات باید ریل انقلاب اصلاح و تصحیح بشود و از اسلام ، انقلاب و ارزش هامون دفاع کنیم .

به گزارش سفیرجنوب ، حجت الاسلام و المسلمین محسن زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان در یادواره شهدای امیرآباد نظریان عنبرآباد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: در وصیت نامه شهداء چهار مطلب در رأس وصایای شهدا قرار دارد ، اولین مورد محافظت از اسلام ، مجاهدت ، تبیین اسلام و گسترش اسلام است و دومین  مورد سفارش به انقلاب و انقلاب اسلامی است ،  مورد سوم ولایت و مورد چهارم احکام نورانی اسلام است .

وی بیان نمود: هر مسیر غیر از مسیر شهداء مسیر ضلالت و تاریکی است ما باید پیرو راه شهداء باشیم و مسیر نورانی آنها را دنبال نماییم ،  باید جان فدای انقلاب شکوهمند اسلامی باشیم ، شهدا به ما نیازی ندارند  ، ما در عالم دنیا و آخرت به شهدا نیازمندیم در دنیا می خواهیم یار و مددکارمان باشند و در آخرت ما را مورد شفاعت قرار بدهند.

حجت الاسلام و المسلمین محسن زاده افزود: شهدای ما با تمام وجودشان آمدند با چنگ و دندان ، هست و بودشان  از انقلاب دفاع کردند  و در مقابل ۳۷ کشور دنیا و استکبار جهانی که تمام ایادی اش را جمع کرده بود که بساط انقلاب اسلامی را جمع کند دفاع کردند .

وی بیان نمود:  انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را در نوردیده است و از این مرزها فراتر رفته است ،   کار و وظیفه ی انقلاب اسلامی  هنوز به اتمام نرسیده است و یک مسیر بسیار طولانی را در پیش داریم ،  به تعبیر حضرت آقا روحی فدا انقلاب اسلامی حالت پیشروندگی و پیش برندگی خودش را  در عرصه ی جهانی دارد دنبال می کند  ،..

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان بیان نمودند: فتنه سال ۸۸ در زمان پیغمبر خدا در مدینه رخ داد ، منافقین در مدینه عزت را در بین مشکرین جست و جو می کردند اما عزت اذان خدا ، رسول خدا  و انسان های مؤمن است ، حضرت آقا  روحی فدا شرایط کشور را شرایط جنگ احزاب معرفی می کند و معنای سخنش این است که جریانی در داخل کشور شکل گرفته  و در همگرایی با مشرکین ، استکبار و در رأس آن آمریکای جنایتکار ، شیطان اکبر فکرشان این است که عزت پیش کفار آمریکا است و این همان کاری است که منافقین کردند.

وی ادامه داد : این جریان شکل گرفته  نگاهشان با منافقین مدینه یکی است  که منافقین مدینه  عزت را در پیش مشرکین جست و جو می کردند اما جریان امروز در داخل کشور ما عزت را از آمریکا مطالبه می کند و می گویند  پیرو خط امام هستیم  اما خط امام شاخصه هایی دارد  ، امام (ره) فرمود آمریکا شیطان بزرگ است و رابطه ایران با آمریکا رابطه گرگ با میش است ، اسرائیل از صحفه ی روزگار باید محو شود ، ویژگی های امام (ره) استکبار ستیزی بود اما امروز شاهدیم آقایان بر علیه خط امام حرف می زنند و عمل می کنند .

وی با اشاره به برجام افزود: آقایان گفتند مذاکره کنیم هم چرخ سانتریفیوژها بچرخد هم زندگی مردم و می خواهیم با برجام خورشید تابان بر ملت ایران تابیدن بگیرد ، حضرت آقا روحی فدا فرمودند  ما به آمریکایی ها اعتماد نداریم آقایان گفتند اما ما به مردم قول دادیم و جز وعده های انتخاباتی ما است و برد برد آقایان در خصوص برجام و انرژی هسته ای این است  مانند دزدی که زندگی ملت ایران و هست و بود ملت ایران را برده و آن دزد هم آمریکا است و حالا برد برد.

حجت الاسلام و المسلمین محسن زاده بیان نمودند: با آمریکا مذاکره کردند و گفتند همه ی تحریم ها یک جا برداشته می شود، مجلس سنای آمریکا و کنگره آمریکا رسما در روز های پایانی دولت اوباما برای ده سال آینده تحریم ها را تمدید کرد و هشتاد تحریم جدید را بواسطه حقوق بشر و موشکی و این دلیل اعتماد به آمریکا است.

وی افزود:  حضرت آقا با گلایه از شورای انقلاب فرهنگی فرمودند: جمهوری اسلامی تسلیم سندهایی مانند سند ۲۰۳۰ یونسکو نخواهد شد و این شورا باید مراقبت می کرد و نباید اجازه می داد که کار تا جایی پیش برود که اکنون ما مجبور به جلوگیری از آن شویم ،  اینجا جمهوری اسلامی ایران است و در این کشور مبنا اسلام و قرآن است. اینجا جایی نیست که سبک زندگی معیوب و ویرانگر و فاسد غربی بتواند اعمال نفوذ کند. در نظام جمهوری اسلامی پذیرش چنین سندی، معنا ندارد.

وی با بیان اینکه  طرح ۲۰۳۰مخفیانه و محرمانه امضاء شده است گفت: با پذیرفتن طرح۲۰۳۰و حذف درس شهید فهمیده می خواهند روحیه دینی را از دانش آموزان بگیرند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان بیان نمودند: آموزش و پرورش که باید تهذیب کننده ی اخلاق جوانان ما باشد امروز در مسیر فساد اخلاقی قرارش می دهند  و این طرح اسلام زدایی عملا به دستور رئیس جمهور کشورمان اجرا می شود .

حجت الاسلام محسن زاده خاطر نشان کرد: سایه جنگ را برجام ازسر کشور برنداشت که هیچ،بلکه  آن را بر سر ما  افکند و مردم وجوانان جان برکف در مرزها و خارج از مرزها امنیت ما را تامین می کنند.

وی بابیان ایبنکه جانفشانی جوانان انقلابی سایه جنگ را از سر کشور برداشته است بیان داشت: سپاه با پرده برداری از شهر موشکی دشمن را به عقب راند به طوری که کسی جرات حمله به ایران را ندارد.

حجت الاسلام محسن زاده افزودند: مردم از ما انتظار صداقت ، راستی و ودرستی دارند پس چرا به مردم دروغ می گوییم ، عده ای در سالهای اخیر ریل انقلاب را به سمت آمریکا برده و منحرف کرده اند که در انتخابات باید ریل انقلاب  اصلاح و تصحیح بشود و از اسلام ، انقلاب و ارزش هامون دفاع کنیم .

مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه ثارالله استان کرمان گفت حضرت آقا فرمودند: توانایی مدیریتی و احراز مناصب مدیریتی یک نعمت است  امروز خدای متعال قدرت ایجاد تغییر و تصحیح مسیر را به ما داده است اگر این نعمت در جهت خدمت به مردم و هدایت جامعه به آن سمتی که مطلوب دین خدا است  به‌‌کار رفت، خب این شکر نعمت است؛ اگر چنانچه در این جهت به‌کار نرفت، معطّل ماند یا عکسش به‌کار رفت، این کفر نعمت است. گاهی این کفران نعمتها، به‌حدّی است که قابل جبران هم نیست…

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, , ,

جستجو


آخرین اخبار