افرادی که به دنبال رابطه با آمریکای هستند خداوند بر دل ها و قلب های این افراد مهر خاموشی زده است

حجت الاسلام و المسلمین کمالی گفت: افرادی که جهاد در راه خدا ، جهاد در راه ولی خدا و مقابله با فتنه گران می کنند قرآن می فرماید خیرات و برکات مال این ها است ، کسانی که می گویند خسته شده ایم و بیاییم با آمریکای جنایتکار مذاکره کنیم خداوند می فرماید بر دل ها و قلب های این افراد مهر خاموشی زدم.

به گزارش سفیرجنوب، حجت الاسلام و المسلمین کمالی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت رسول (ص) کرماندر نشست صمیمی فرماندهی ناحیه با فرماندهان پایگاه ها ، حوزه ها ، گردان های الی بیت المقدس ، اعضای شوراهای حوزه و پایگاه ضمن تسلیت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) بنیان گذار انقلاب اسلامی و یاد و خاطر شهدای ۱۵ خرداد افزودند: خداوند در طول ۱۲ ماه مبارک رمضان یک ماه را مقرب و مبین به ماه رمضان کرده است و در این ماه مسابقه ای گذاشته می شود برای اینکه بندگان را بیازماید.
وی افزود: کسانی که در امتحان الهی ، بحران و گرفتاریهایی که نصیب آنها می شود ذره ای در ایمانشان موج ایجاد نمی شود مغفرت و بخشش خداوند شامل این افراد می شود و مغفرت و بخشش خداوند مال کسانی است که در راه رسیدن به معبود دچار تردید و دو دلی نمی شوند  ، امروز یک عده ای وقتی فشار اقتصادی دشمن را دیدند گفتند ما نمی توانیم در مقابل دشمنان این نظام  آمریکای جنایتکار و اسرائیل بایستیم.

حجت الاسلام و المسلمین کمالی با اشاره به جنگ احزاب افزود: امروز که در این پیچ و خم زندگی دشمن با تطمیع ، تهدید ، تزویر و دروغ کار می کند نباید علی زمانمان را تنها بگذاریم و جز انسانهایی بشویم که نشستند و ۲۵ سال خانه نشینی امیرالمؤمنین (ع) را نگاه کردند.

وی افزود: برخی ها امروز می گویند بستن با کدخدا خیلی راحت تر است امام (ره) فرمودند تا آمریکا آمریکا است شعار ما مرگ بر آمریکا است و امام (ره ) می فرمود ما هرگز با آمریکا آشتی نمی کنیم و با این ها مبارزه می کنیم .
حجت الاسلام کمالی بیان نمودند: ما باید منافق را بشناسیم ، معاویه ۳۰ سال نماز جماعتش ترک نشد منافق نماز هم می خواند و روزه هم می گیرد و نمی گوید آمریکا کدخدا است اما به زبان دیگه ای بیان می کند در مقابل پیغمبر(ص) فلسفه چینی می کند در مقابل ولی امر مسلمین نظریه پردازی می کند می گویند شعار مرگ بر اسرائیل را نمی شود بر روی موشک نوشت .
وی افزود: ما امت حزب اللهی دنبال ولایت فقیه حرکت می کنیم کار به اشخاص نداریم و آنهایی که در صحنه ی انتخابات حضور دارند رزمنده ارزش ها و جهاد در راه خدا و جهاد در راه ولی خدا و مقابله با فتنه گران می کنند قرآن می فرماید خیرات و برکات مال این ها است ، کسانی که می گویند خسته شده ایم و بیاییم با آمریکای جنایتکار مذاکره کنیم خداوند می فرماید بر دل ها و قلب های این افراد مهر خاموشی زدم.

 

2 3 4 5 1 IMG_5407 IMG_5395 IMG_5387
انتهای پیام

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, ,

جستجو


آخرین اخبار