حمله موشکی سپاه به مواضع داعش نشان از قدرت جمهوری اسلامی ایران است

نماینده مردم جیرفت و عنبراباد در مجلس شورای اسلامی گفت: موشک های ذوالفقار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخی به حملات تروریستی گروه تکفیری داعش بود.

به گزارش سفیرجنوب  ، یحیی کمالی پور افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی در کمال قدرت و اقتدار هیچ زمان دنبال تعرض به خاک کشورهای دیگر نبوده و نخواهد بود لذا حمله موشکی ایران به دیرالزور در راستای دفاع از ارزش های این نظام مقدس انجام گرفت.
وی خاطرنشان کرد: همه دنیا بداند ایران اسلامی اجازه تعرض هیچ کشوری را به خاک خود نخواهد داد و در جنگ هشت ساله دفاع مقدس این مهم را ثابت کردیم.
وی تصریح کرد: ملت ایران زیربار ظلم نخواهند رفت و از حق خود دفاع می کنند لذا ازمودن ازموده خطایی بزرگ است.

نماینده مردم جیرفت و عنبراباد در مجلس شورای اسلامی حادثه تروریستی تهران را توسط گروه داعش را محکوم کرد و گفت: حملات موشکی ایران بخشی از انتقام سپاه از تروریستها بود لذا همه بداننداین حملات موشکی گوشه ای از توان عظیم موشکی ایران است.
وی حملات موفقیت امیزموشکی سپاه پاسدران به رهبر معظم انقلاب اسلامی و خانواده شهدای حادثه تروریستی تهران تبریک گفت و اظهار کرد: بازتاب این حملات در رسانه های خارجی نشان از اهمیت این فعالیت در عرصه بین المللی داشت.
وی ادامه داد: این حملات سیلی به داعش بود تا دیگران متوجه شوند ایران اسلامی با هیچکس در زمینه حفظ ارزش های خود شوخی ندارد.
کمالی پور به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع خانواده شهدای امنیت اشاره کرد و گفت: معظم له فرمودند همه بدانند، دشمن نمی‌تواند به ما سیلی بزند، ما به آن‌ها سیلی خواهیم زد لذا حملات موشکی سپاه سیلی ملت ایران به دشمنان بود.
وی افزود: عملیات موفقیت آمیز موشکی ایران به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی گروه تروریستی داعش در دیرالزور سوریه با هدف مجازات عاملین جنایت تروریستی اخیر تهران انجام شد و دارای پیام های زیادی از سوی ایران به تروریست ها و پشتیبانان آنها بود.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, ,

جستجو


آخرین اخبار