بیانیه طلاب و روحانیون حوزه‌ علمیه و مبلغین مستقر شهرستان عنبرآباد در آستانه روز جهانی قدس

طلاب و روحانیون حوزه‌ علمیه و مبلغین مستقر شهرستان عنبرآباد در آستانه روز جهانی قدس در بیانیه ای ضمن تشکر از اقدام بجا و مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله موشکی اخیر به مقر اصلی گروهک داعش در دیرالزور، آحاد مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان عنبرآباد را برای حضور هر چه باشکوه تر در راهپیمایی روز جهانی قدس فراخواندند

به گزارش سفیرجنوب ،

طلاب و روحانیون حوزه‌ علمیه و مبلغین مستقر شهرستان عنبرآباد در آستانه روز جهانی قدس در بیانیه ای ضمن تشکر از اقدام بجا و مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله موشکی اخیر به مقر اصلی گروهک داعش در دیرالزور، آحاد مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان عنبرآباد را برای حضور هر چه باشکوه تر در راهپیمایی روز جهانی قدس فراخواندند.

در این بیانیه آمده:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَقَضَیْنَا إِلَىٰ بَنِی إِسْرَائِیلَ فِی الْکِتَابِ لَتُفْسِدُنَّ فِی الْأَرْضِ مَرَّتَیْنِ وَلَتَعْلُنَّ عُلُوًّا کَبِیرًا

روز قدس، روز اتحاد و وحدت جهان اسلام و تجلی همدلی و فریاد رهایی فلسطین، از چنگال ظالمان و ابر قدرتهای چپاولگر و روز اسلام و ارزش های انسانی است. روز رویارویی مستضعفین با مستکبرین، روز زبونی جنایت کاران جنگی در فجایع انسانی در غزه است.

ابتکار عمل هوشمندانه حضرت امام خمینی(ره) بنیان گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در نام نهادن جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس یک نقطه عطفی جهت اتحاد امت مسلمان برای دفاع از مظلومیت مستضعفان جهان خصوصا قدس شریف بوجود آورد.

رژیم منحوس صهیونیستی، موج نسل کشی خود را هر ساله تداوم بخشیده و مردم قهرمان و آزاد فلسطین را با حرکات ضد بشری زیر چنگال دژخیم خود به اسارت درآورده است و این در حالیست که سازمان‌های تقلبی حقوق بشر و کشورهای داعیه دار آزادی چون؛ آمریکا و انگلیس همچون سابق از جنایات رژیم صهیونیستی دفاع و با سکوت مرگبار خویش پرده بر اعمال ننگین این رژیم فاسد و جلاد می افکنند.

عمال غربی عربی شیطان این را به خوبی بدانند که امروز در چهار سوی جهان، صدای اعتراض آزادیخواهان به جنایات وحشیانه و مضموم انها برخاسته و بزودی شاهد وعده عظیم الهی در نابودی استکبار خواهند بود انشاء الله. “وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا”

روز جهانی قدس را در حالی برگزار می‌کنیم که عالم به ماهیت گروه‌هک های وهابی و تکفیری که عروسک های شعبده بازی صهیونیست ها هستند پی برده اند و می دانند امثال داعش، با حمایت مستقیم وهابیت با نام اسلام از پشت به اسلام خنجر می زنند و هدفی جز تخریب اسلام و تکمیل پروژه اسلام هراسی ندارد.

شرارت گروهک های تروریستی که از جانب غرب، برای تفرقه اندازی بین مسلمین خصوصا کشورهای خاورمیانه ایجاد شده است، مصداقی از مثال مار در آستین خود پرورآندن است، که امروز جنایات وحشیانه آنها در سوریه، عراق و دیگر کشورهای مسلمان در مرئی و منظر جهانیان است و بزودی این مار خوش خط و خال دامنگیر اربابان خودشان نیز خواهد شد.

اساتید، کادر، طلاب حوزه علمیه، و مبلغین مستقر در شهرستان عنبرآباد ضمن تشکر از اقدام بجا و مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله موشکی اخیر به مقر اصلی گروهک داعش در دیرالزور، با حضور خود در راهپیمایی روز قدس، ضمن اظهار همدردی با مردم فلسطین و محکوم کردن جنایات اسراییل، از همه مسلمانان خداجوی می خواهد که با حضور در این راهپیمایی، ضمن همدردی و همراهی خود با مردم فلسطین، ناخرسندی خویش مبنی بر جنایات اسراییل و حرکات شوم ضد بشری را اثبات نمایند.

ملت شریف و مومن عنبرآباد نیز همگام با سراسر جهان، همچون هر سال ولی پر شورتر، روز قدس این ثمره انقلاب اسلامی را در راهپیمایی شرکت و با غریو فریاد الله اکبر، به یاری و امداد برادرانشان در فلسطین شتافته، و در عین حال، جنایات رژیم اشغالگر قدس را به گوش همه جهانیان خواهند رسانید.

یَآ أَیُّهَا الَّذِینَ ءَامَنُواْ إِن تَنصُرُواْ اللَّهَ یَنصُرْکُمْ وَ یُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ‏ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ فَتَعْساً لَّهُمْ وَأَضَلَّ أَعْمَالَهُمْ‏

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, ,

جستجو


آخرین اخبار