حکم اعدام آریا جاویدان، معروف به سردار از اشرار خطرناک جنوب کرمان در دیوان عالی کشور تایید شد

رئیس دادگاه انقلاب شهرستان کرمان از تایید حکم اعدام آریا جاویدان یکی از اشرار مسلح و خطرناک جنوب استان کرمان در دیوان عالی کشور خبر داد .

به گزارش سفیرجنوب ، احمد قربانی اظهار داشت:حکم نهایی به متهم و وکیل وی ابلاغ گردیده و جهت اجرا به دادسرای عمومی و انقلاب کرمان ارسال شده است .

 

این مقام قضائی اعلام داشت:شرور آریا جاویدان معروف به سردار که به اتهام محاربه از طریق سردستگی گروه مسلحانه جهت برهم زدن ،امنیت عمومی ،ایجاد رعب و و حشت ،قتل عمدی ،سرقت مسلحانه ،راهزنی ،آدم ربائی مسلحانه در این دادگاه مورد محاکمه قرار گرفت و به اعدام محکوم و حکم صادره پس از جری تشریفات قانونی در دیوان عالی کشور مورد تائید قرار گرفت .

وی افزود:آریا جاویدان با تشکیل باندی متشکل از افراد مختلف مسلح به سلاح گرم اقدام به ایجاد رعب و وحشت بین مردم در جنوب استان کرمان ،آدم ربائی و سرقت های مقرون به آزار و مسلحانه می نموده است و بعد از ربائیدن افراد آنها را در منطقه کوه شاه نگهداری می کرده و از خانواده های ایشان اخاذی می کرده است .

قربانی خاطرنشان ساخت:نامبرده چندین فقره آدم ربائی مسلحانه ،قتل عمد،سرقت مسلحانه و غیره در پرونده خود دارد نهایتا”وی توسط سربازان گمنام امام زمان علیه السلام دستگیر وتحویل مراجع قضائی گردید و در این دادگاه مورد محاکمه قرار گرفته و به اکثر جرائم خود اقرار صریح داشته است و نتیجتا به اتهام محاربه به اعدام محکوم و حکم مذکور مورد تائید دیوان عالی کشور قرار گرفت و بعد از ابلاغ به متهم و وکیل وی پرونده به اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب کرمان ارسال شده است .

انتهای پیام/

کلیدواژه ها:

جستجو


آخرین اخبار