کابینه دولت دوازدهم باید همتراز با ولایت و آرمان‌های انقلاب باشد

امام جمعه عنبرآباد گفت: رئیس جمهور برای معرفی کابینه دولت باید کسانی را معرفی کند که همتراز با ولایت، ملت و آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی باشند.

به گزارش سفیرجنوب ، حجت الاسلام و المسلمین رضا سالاری ظهر امروز جلسه شورای اداری مشترک شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد با بیان اینکه ائمه جمعه فرماندهان فرهنگی هر شهر و روستاها هستند و نماز جمعه مانند یک مدال بر سینه آنهاست، اظهار داشت: دشمن ما را تحریم کرده اما تهدید نمی‌تواند کند.

وی با توجه به صحبت‌های اخیر مقام معظم رهبری و لفظ کلمه آتش به اختیار گفت: آتش به اختیاری که مقام معظم رهبری فرمودند یعنی یعنی مواظب باشیم دشمن با تهاجم فرهنگی به سراغ جوانان نرود، آتش به اختیار یعنی همه مسؤولان پا در رکاب باشند.

سالاری بیان داشت: آتش به اختیار یعنی تکیه به کلام خدا در مورد اجرای فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر که بعد از ۳۸ سال از غربت بیرون آمده و با تصویب مجلس به دولت ابلاغ شد که اگر این واجب الهی در جامعه گسترش پیدا کند بسیاری از مشکلات فرهنگی رفع خواهد شد.

امام جمعه عنبرآباد عنوان کرد: کار در مورد مسائل فرهنگی وظیفه همه ما است و به‌عنوان سرباز ولایت و رهبری باید برای انجام وظیفه همیشه آماده باشیم.

سالاری گفت: رئیس جمهور برای معرفی کابینه دولت باید کسانی را معرفی کند که همتراز با رهبری، ملت و آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی باشند و نمایندگان هم باید به کسانی رای دهند که این ملاک ها را دارا باشند.

وی افزود: رئیس جمهور باید متعلق به همه مردم باشد چرا که تندروی پاسخ به معضلات بیکاری، رکود و تورم نیست و باید به همه وعده‌هایش جامعه عمل بپوشاند.

امام جمعه عنبرآباد به غربت شهدای گمنام اشاره و عنوان کرد: سه سال است در این شهرستان شهدای گمنام تدفین شدند اما هنوز بارگاهی در شأن آنها ساخته نشده است.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, ,

جستجو


آخرین اخبار