یادواره شهدای شهرک دهقان پور جهاد آباد برگزار گردید

یادواره شهدای شهرک شهید دهقان پور جهادآباد با حضور باشکوه مردم و خانواده معظم شهدا برگزار گردید

به گزارش سفیرجنوب ، حجت الاسلام و المسلمین بهروزه رییس حوزه علمیه شهرستان عنبرآباد در یادواره شهدای شهرک شهید دهقان پور جهاد آباد گرامیداشت  یاد و خاطره شهداء افزود:  شهدا نیازی به برگزاری این مجالس و محافل ندارند به درجه ، رتبه و کمال و رضوان الهی رسیده اند.

وی  ضمن تسلیت ایام سوگورای  سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)  بیان نمود: محرم وقت خود سازی باسازی است ما باید بتوانیم با سبک حسینی زندگی کنیم از ۱۴۰۰سال پیش تا کنون این مسیر بوده .

حجت الاسلام بهروزه افزود: برخی آنقدر ذلیل شده اند که مطابقتی با شعار هیهات من الذله امام حسین ندارند و شاکی اند چرا مدافعان حرم می روند دفاع می کنند این افراد افتخار ،  عشق و رزمنده ای را زیر سؤال می برند حتی برای امام حسین (ع) می گویند برای مذاکره به کربلا رفته است.

رییس حوزه علمیه عنبرآباد با اشاره به حقوق های نجومی  گفت : برخی آدم های دیروز امروزه از بیت المال میلیاردی لقمه می کنند شهدای ما از گناه ترسیدند از بندگی خود عشق ورزیدند و اطاعت خدا را کردند .

وی بیان نمود: ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و از شهدا فاصله نگیریم زیرا اگر فاصله بگیریم معلوم نیست چه بلایی بر سر ما می آید.

63

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, , ,

جستجو


آخرین اخبار