جابجایی مدیر مدرسه دبیرستان حاجی آباد به دلیل مسائل سیاسی /تشکیل نشدن کلاس درس دانش آموزان با گذشت ۱۵ روز از آغاز سال تحصیلی/مدیر آموزش و پرورش پاسخگو باشد؟

مدیر مدرسه دبیرستان حاجی آباد بخش جبالبارزجنوبی به دلیل مسائل سیاسی جابجا شده است و با گذشت ۱۵ روز از آغاز سال تحصیلی شاهد تشکیل نشدن کلاس درس این دانش آموزان هستیم .

به گزارش سفیرجنوب ، با شروع سال تحصلی و گذشت چند هفته از آغاز سال تحصیلی جدید شاهد جابجایی برخی مدیران مدارس شهرستان عنبرآباد هستیم.
خبرنگار سفیرجنوب با حضور در محله ی حاجی آباد بخش جبال بارزجنوبی و مصاحبه با مردم  و دانش آموزان  متوجه شد که مدیر مدرسه دبیرستان  حاجی آباد را به دلیل مسائل سیاسی و همسو نبودن در انتخابات برداشته اند  و کلاس درس این دانش آموزان با گذشت ۱۵ روز از آغاز سال تحصیلی هنوز تشکیل نگردیده است.
با توجه به اینکه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) هشدار می دهند که فعالیت های حزبی و سیاسی برای اموزش و پرورش ” سم ” است چرا ذهن شاگردان را با دغدغه های سیاسی و جناحی پرکنیم.
حال سؤال ما از مسئولین آموزش و پرورش این است چرا باید  فضای آموزشی و  تعلیم و تربیت به فضای سیاسی تبدیل  شود و برخی از مدیران دلسوز ، باسود و باتجربه به دلیل اینکه در انتخابات همسوء نبوده اند جابجا شوند ورود سیاست در آموزش و پرورش ضربه ی جبران ناپذیریی را به نظام تعلیم  تربیت وارد می کند.
انتهای پیام/

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, ,

جستجو


آخرین اخبار