حرفهای ترامپ نشان از عمق خباثت و به مصابه اعلام جنگ با ملت بزرگ ایران است/آمادگی داریم با تمام وجود در مقابل آمریکا مبارزه کنیم/سپاه محبوب ملت ایران است

عضو هئیت رئیسه کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: ما پیش از این اعلام کردیم اگر سپاه به عنوان گروه تروریستی معرفی شود یعنی اینکه آمریکا با ما اعلام جنگ کرده است پس حرفهای ترامپ به مصابه اعلام جنگ با ملت بزرگ ایران است .

به گزارش سفیرجنوب ، یحیی کمالی پور در واکنش به مواضع ضد ایرانی رئیس جمهور امریکا به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما گفت: ترامپ با این مواضع خود عملا برجام را از اعتبار ساقط کرد چرا که صراحتا اعلام میکند ما به برجام پایبند نخواهیم بود ، و تحریم های دوباره علیه یک نهاد داخلی کشور که از ارکان مقدس آن کشور محسوب می شود و همچنین سایر شرکتهای ایرانی بیانگر این مدعاست .

وی افزود: استفاده از ادبیات نابخردانه و توهین آمیز به ملت بزرگ ایران و نهاد مقدس سپاه  و نادیده گرفتن تمدن کهن ایران و بکاربردن لفظ خلیج عربی نشان از عمق خباثت ترامپ داشته  و از آنجاییکه تمام سیاستهای چندین ساله آنها در اقصی نقاط دنیا  با قدرت مستشاری ایران و حرکت های سپاه پاسداران علیه جریان های افراطی و انحرافی به شکست انجامیده ، رسواتر از همیشه تاریخ دست به نقض آشکار قوانین بین المللی و قراردادهایی نمودند که ارکان سازمان یافته مورد قبول دنیا را مخدوش ساخت .

عضو هئیت رئیسه کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: ما پیش از این اعلام کردیم اگر سپاه به عنوان گروه تروریستی معرفی شود یعنی اینکه آمریکا با ما اعلام جنگ کرده است پس حرفهای ترامپ به مصابه اعلام جنگ با ملت بزرگ ایران است .

نماینده مردم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی  بیان کرد : رئیس جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا نگاهی به گذشته بیاندازد که ملت بزرگ ایران ،نهاد مقدس سپاه و همه ارکان نظام این رویای آمریکا را در اقصی نقاط دنیا به نابودی کشانده اند ، ترامپ باید بداند که با ملت ایران نمی تواند از سر جنگ وارد شود چون ما تجربه شدیم و هرگز اجازه نخواهیم داد که ترامپ وامثال آن برای ملت ما و مردم ما تعیین تکلیف کنند.

کمالی پور خاطر نشان کرد : با اقتدار نیروهای مسلح و انسجام و وحدتی که در نظام ما تحت لوای فرمان مقام معظم رهبری است ، آمریکا و ترامپ را در میدان عمل سر جایش خواهیم نشاند و اکنون رئیس جمهور ما موضع گرفت وبه زودی هم مجلس ما موضع یکپارچه خواهد گرفت و آمادگی داریم با تمام وجود در مقابل آمریکا مبارزه کنیم .

وی در پایان تاکید کرد: سپاه محبوب ملت ایران است و هر نوع برخورد توهین آمیز با سپاه یعنی برخورد توهین آمیز با تمام ملت ایران و ما این برخوردها را هرگز نخواهیم پذیرفت وقاطعانه جواب آن را خواهیم داد .

انتهای پیام/

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, ,

جستجو


آخرین اخبار