جمهوری اسلامی ایران تمام گزینه هایش روی میز است و به موقع اظهارات رئیس جمهور آمریکا جواب داده می شود

امام جمعه عنبرآباد گفت: جمهوری اسلامی ایران تمام گزینه هایش روی میز است و به موقع اظهارات رئیس جمهور آمریکا جواب داده می شود ، قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست برجام را نقض کنند هیچ نخواهد شد بلکه آمریکا ضرر خواهد کرد.

به گزارش سفیرجنوب ، حجت الاسلام و المسلمین سالاری امام جمعه شهرستان عنبرآباد در خطبه های نماز جمعه افزود: امام زمان (عج) به ما یاد داده است در رابطه با عاشورا دقت کنیم و عاشورا را به دنیا بشناسانیم و بفهمیم چقدر ائمه در مورد عاشورا صحبت کردند، دین داری بدون امام زمان (عج) مثل دین داری افرادی است که آن زمان قرآن را بر سر نیزه کرده اند مسئولی که دغدغه ی مهدویت نداشته باشد به درد سطل آشغال می خورد.

وی با اشاره به سخنی از پیامبر (ص) افزودند: کسی که به ذلت تن دهد از ما اهل بیت نیست و این جمله مال همه ی مسلمانان است و مربوط به آل سعود که خیلی راحت ذلت آمریکا را می پذیرد نیز می باشد.

وی بیان نمود: ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و این ۱۳آبان در کشور ما بیانگرسه رویداد بزرگ بوده است روز ۱۳ آبان ۵۷ روز تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا  توسط دانشجویان خط امام (ره) بود و با گذشت ۴ دهه از آثار و اتفاقات ۱۳ آبان در صحنه ی سیاست داخلی و خارجی کشور ما تأثیر گزار بوده است و ۱۳ آبان ۵۸ مصداق جنگ همیشگی میان جبهه ی حق (جمهوری اسلامی ایران) و جبهه ی باطل (آمریکای جنایتکار و ایادی اش ) است ، پیام ۱۳آبان ۵۷ و ۱۳ آبان ۵۸ و ۱۳آبان ۴۲ این است که  ما تا آخر ایستاده ایم.

حجت الاسلام و مسلمین سالاری افزود: ما نمی گزاریم آمریکایی را که در ۱۳ آبان  با خفت و خاری از کشور بیرون کردیم دوباره ورود پیدا کند و امام خمینی (ره) با منطقش آمریکا را دشمن شماره یک نظام و انقلاب خواند و درود خداوند بر سید علی خامنه ای که  شجاعانه و همیشه پرده از نقشه های شوم آمریکا برداشته و بر می دارد.

حجت الاسلام سالاری  با اشاره به  روز فرهنگ عمومی افزودند:  انقلاب اسلامی به ما شک فرهنگی وارد کرد و ما را از بی هویتی و بی فرهنگی نجات داد همه ی مسئولین فرهنگ عمومی و فرهنگ متناسب با مصرف مواد داخلی را وظیفه ی خود بدانند.

وی افزود: ما باید وابستگی غذایی را در کشورمان به صفر برسانیم  ، صدا و سیما در رابطه با فرهنگ  خود مصرف کردن و تولید داخل کشورمان کوتاهی می کنند.

امام جمعه عنبرآباد گفت: رئیس جمهور آمریکا  یک نیمه از برجام را که مربوط به تعهدات آمریکا است را حذف کرده  و نیمه ی دیگر که مربوط به تعهدات ایران است را حذف نکرده و گفتند که ایران بر تعهداتش باید افزود  ، رئیس جمهور آمریکا غلط کرد همچنین حرفی را زد.

وی بیان نمود: جمهوری اسلامی ایران تمام گزینه هایش روی میز است و به موقع اظهارات رئیس جمهور آمریکا  جواب داده می شود ، قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست برجام را نقض کنند هیچ نخواهد شد بلکه آمریکا ضرر خواهد کرد.

IMG_6421 IMG_6428 IMG_6430 IMG_6433 IMG_6434

انتهای پیام/

 

 

 

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, ,

جستجو


آخرین اخبار