اصلاح طلبان و اعتدال گرایان در یک چارچوب و مسیر حرکت می کنند/برنامه ریزی اصلاح طلبان برای صندلی ریاست جمهوری دور بعدی است

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: اصلاح طلبان و اعتدال گرایان از یکدیگر جدا نیستند بلکه در یک چارچوب و مسیر عبور می کنند.

به گزارش سفیرجنوب ،رضا خادمی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با رودبار ما با اشاره به اینکه روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ و ۹۶ از حمایت کامل جریانات اصلاح طلبی برخوردار بوده است، گفت: با توجه به اینکه روحانی عملکرد خوبی نداشته است، اصلاح طلبان درصدد این هستند که بگویند ما حامی روحانی نیستیم.

 

 

وی با بیان اینکه همه لیدرهای جریان اصلاحات به صراحت از روحانی در دو دوره گذشته حمایت کرده اند، تصریح کرد: آنها عملکرد ضعیف دوره یازدهم ریاست جمهوری روحانی را دیدند اما باز هم از وی حمایت کردند.

 

 

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: اختلافات و مشکلاتی که اخیرا بین اصلاح طلبان و اعتدال گرایان رخ داده است هرگز به خاطر منافع مردم و ملی نبوده است.

 

 

رضا خادمی اضافه کرد: اصلاح طلبان و اعتدال گرایان از یکدیگر جدا نیستند بلکه در یک چارچوب و مسیر عبور می کنند.

 

 

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از اصلاح طلبان منافع ملی را زیر پا گذاشته اند، اظهار کرد: فتنه ۸۸ و ۷۸ را اصلاح طلبان با حمایت انگلیسی ها برپا کردند که خسارت زیادی به کشور وارد شد.

 

 

این کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: اصلاح طلبان به خاطر منافع جناحی خود کلید واژه عبور از روحانی را آغاز کرده اند، که این نقش را در ابتدا چهره های مشهور تلویزیونی را بازی می کنند.

 

 

رضا خادمی خاطرنشان کرد: در حالی که هنوز بیش از سه سال تا انتخابات ریاست جمهوری مانده است، اصلاح طلبان برنامه ریزی هایی را برای صندلی ریاست جمهوری انجام می دهند.

 

 

انتهای پیام/

کلیدواژه ها:

جستجو


آخرین اخبار