هدف آمریکا براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد

اام جمعه عنبرآباد با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: هدف آمریکا، براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد که بحمدالله نظام اسلامی با اقتدار و با تکیه بر توان دفاعی خود، مقابل دشمن ایستاده است.

به گزارش سفیرجنوب ،حجت الاسلام والمسلمین رضا سالاری امام جمعه شهرستان عنبرآباد ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرستان ضمن توصیه به رعایت تقوای الهی گفت: مبحث مهم حلال خوری و محاسبه نفس و اهمیت دادن به آنچه انسان از خوراکی ها استفاده می کند از تاکیدات مهم دین اسلام است.

وی در ادامه با تبریک سالروز ‌ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، ابراز کرد: این بانوی مکرمه از ستارگان پر فروغ آسمان ولایت و امامت می باشند.

حجت الاسلام سالاری ضمن اشاره به تودیع و معارفه مسولان جدید و قدیم دادگستری، ناحیه مقاومت بسیج سپاه و شهرداری عنبرآباد، از زحمات مسولین سابق تشکر و برای مسولین جدید این نهادها، آرزوی موفقیت کرد.

سالاری با یادآوری سالروز تشکیل شورای نگهبان بیان داشت: شورای نگهبان با وجود کم بودن تعدادشان، همواره در سنگر اول نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

امام جمعه عنبرآباد ضمن انتقاد از جریمه های سنگین راهنمایی و رانندگی گفت: از مسئولین محترم این بخش درخواست اصلاح و رسیدگی جدی به این مورد را دارم.

سالاری در ادامه به اهمیت مالیات در اسلام پرداخت و اضافه کرد: امیرالمومنین(ع) به مالک اشتر دستور به اخذ مالیات، برای اداره امور جامعه داده است.

وی با اشاره به خروج آمریکا از برجام بیان داشت: هدف آمریکا، براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد که بحمدالله نظام اسلامی با اقتدار و با تکیه بر توان دفاعی خود، مقابل دشمن ایستاده است.

حجت الاسلام سالاری در ادامه به تبیین راه اندازی جنگ اقتصادی، از سوی آمریکا پرداخت و گفت: راه علاج کار در این مورد حساس، تسلیم نشدن است فلذا مذاکره جدید با آمریکا امری لغو و بیهوده است و با استناد به فرمایشات‌‌ مقام معظم رهبری، صبر و مقاومت، و عمل انقلابی به برنامه های اقتصاد مقاومتی در این زمینه چاره ساز است.

امام جمعه عنبرآباد با اشاره به سخنان انقلابی اخیر رئیس جمهور ایران، مبنی بر بسته شدن تنگه هرمز، درصورت عدم صادرات نفت ایران، ابراز داشت: امروز ایران اسلامی توان بستن تنگه حیاتیِ هرمز را دارد .

انتهای پیام

I

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, ,

جستجو


آخرین اخبار