دستگیری عامل ناامنی در شهرستان عنبرآباد

فرمانده انتظامی عنبرآباد گفت:فردی که با اقدامات شرارت آمیز،قدرت نمایی با سلاح سرد وایجاد درگیری ،رعب و وحشت باعث ناامنی در سطح شهر عنبرآباد شده بود در عملیات ضربتی ماموران انتظامی این فرماندهی دستگیر شد .

به گزارش ُسفیرجنوب  ، سرهنگ محمود بیدشکی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبرگفت: در پی گزارشات مردمی مبنی براینکه فردی شرور با اقدامات شرارت آمیز،از جمله درگیری و تهدید با چندین نوع سلاح سرد اقدام بر تخریب اموال عمومی و خصوصی مردم از جمله تخریب خودرو و باشگاهای ورزشی ،قهوه خانه ها و مغازه ها همچنین ایجاد مزاحمت برای بانوان که باعث سلب آسایش وآرامش آنان شده بود موضوع بطور ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت .

وی افزود: پس از انجام تحقیقات گسترده در این زمینه وشناسایی محل اختفای متهم ،ضمن کسب دستور قضایی ،وی را دریک عملیات ضربتی دستگیر و با تیز بینی و درایت ماموران نامبرده در حین دستگیری خلع سلاح وآلات جرم اعم از تبر،قمه و قداره از وی کشف شد و در این خصوص پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد .
وی بیان داشت: سایر جرایم این متهم میتوان به عربده کشی،قمه کشی و قدرت نمایی با سلاح سرد و ایجاد مزاحمت ،  رعب و وحشت برای شهروندان اشاره کرد و تاکنون ۱۷ شکایت باعناوین مذکور توسط شاکیان اخذ گردیده است .
بیدشکی گفت: از همراهی و همدلی دستگاه قضا در شهرستان عنبرآباد تقدیر و تشکر میکنم .

تهیه و تنظیم : محمدی

انتهای پیام/

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, ,

جستجو


آخرین اخبار