مصوبه مجلس بود که سالی بیست درصد از بودجه نفتی ما کم بشود اما نشد/ چرا باید نفت را خام فروشی نماییم

مقام معظم رهبری بارها در بحث اقتصاد مقاومتی تأکید نموده اند و نامه به سران سه قوه نوشتند که با فساد مبارزه نمایید ، چندین سال شعار رهبری مسائل اقتصادی است اما گوش نکردند الان باید حواسمان جمع باشد از این مرحله عبور خواهیم کرد.

به گزارش سفیرجنوب ، آقای برزنگ  در صبحگاه مشترک رزمایش سپاهیان محمد رسول الله شهرستان عنبرآباد با ارشاه به تاریخ انقلاب اسلامی افزودند: در جنگ هشت سال دفاع مقدس در زمان موشک باران تهران  امام (ره) فرمود ملت ایران در عصر کنونی از عصر حجاز بالاترند ، در ۲۸ مرداد در دانشگاه تهران بمب منفجر نمودند ولی مردم با گفتن شعار مرگ بر آمریکا اجساد را جمع نمودند.

وی بیان نمود: برخی به دنبال تطهیر رژیم پهلوی و حذف شعار مرگ بر آمریکای جنایتکار هستند اما اگر مروری به تاریخ داشته باشند متوجه می شوند نتیجه اعتماد به آمریکا ذلت و خواری است.

برزنگ افزود: زمانی که انقلاب شد دشمن دید نمی تواند ملت مستقل را تحمل کند و جنگ هشت ساله را به راه انداختند و پیروز شدیم، امروز نتیجه جنگ را در چهره و سیمای ارتش می بینیم اقتدار نیروها و توان فاعی را می بینیم.

وی بیان نمود: در کشوری که زمانی متفقین حاکمش را نادیده می گرفتند امروز رئیس جمهور روسیه و ترکیه هنگام ورود به ایران اولین بار با رهبری دیدار می کنند و برای دنیا تصمیم می گیرند.

سخنران رزمایش با اشاره به پیشرفت های انقلاب اسلامی افزودند: امروز موشک هایی ساخته  شده اند  که در فاصله ۲۰۰۰کیلومتری نقطه می زنند ، هواپیمای نسل چهارم را ساخته ایم ، به غنای ۲۰ درصد رسیده ایم و در هرجا به جوانان امید دادیم ،   به ملت اعتماد کردیم و به فرامین مقام معظم رهبری گوش دادیم پیشرفت کردیم .

وی با اشاره به شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی افزودند: دشمن اعتراف می کند امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی مستقل ترین کشور دنیا است و به آزادی رسیده ایم  ، دولت خوب یا ضعیف ،و مجلس خوب یا ضعیف را مردم انتخاب می کنند

برزنگ افزود: امریکای امروزی با آمریکای چهل سال قبل قابل مقایسه نیست بسیار ضعیف تر شده و ایران امروز نیز با چهل سال قبل قابل مقایسه نیست این همه پیشرفت داریم و مشکلاتی که هم اکنون که وجود  دارد دشمن حل نمیکند بلکه دشمن برای ما مشکل ایجاد می کند.

وی افزود: نیروهای مسلح که فرماندهی  مستقیم این نیروها رهبر معظم انقلاب بود  در تمام زمینه ها پیشرف کرده ایم و صدرصد متکی به خود  هستیم و هم اکنون به ۲۵ کشور دنیا سلاح صادر می کنیم.

 

وی افزود: دشمن به دنبال بود که مشکلاتی بوجود بیارد ،  بین مسؤلین و مردم اختلاف وجود بیاید  اما الان موقع تصفیه حساب نیست  ،  مقام معظم رهبری همه اختیارات که دولت برای برون رفت از جنگ اقتصادی و مشکلات اقتصادی می خواست را به دولت داد و راهکار دادند اما برخی مسولین تنبل هستند ، اقتصاد بدون نفت را به برخی افرادی که هم اکنون مسؤل هستند دادند مصوبه مجلس بود که سالی بیست درصد از بودجه نفتی ما کم بشود اما نشد، چرا باید نفت را خام فروشی نماییم چطور در برخی علوم جدید رتبه اول تا پنج را داریم.

فرماندار اسبق ریگان بیان نمود: ،هنوز  خبری از تحریم نیست  نفت را بیشتر می فروشیم دشمن جنگ روانی راه انداخته است از مسولین و مجلس میخواهیم محکم بایستند..

برزنگ با اشاره به برجام افزود، مقام معظم رهبری فرمودند: آمریکا قابل اعتماد نیست با مذاکره به جایی نمی رسیم حالا شما می خواهید برای تجربه اشکال ندارد اما الان بعد از چند سال به حرف رهبری رسیده اند ،  همه باید  دولت را همکاری نمایند و دولت هم باید کمربندها را محکم ببندند با وجود این همه تحصیل کرده اقتصاد دان و جوانانی که پای کار هستند الان موقع شعار نیست  کار کنند..

برزنگ  افزود: امریکا از تمام معادلات بین المللی خارج شده است ، از سوی دشمن متهم هستیم چرا جمهوری اسلامی را در منطقه خاورمیانه قبول دارند ،  خود آقای ترامپ می گفت که ۷تریلیون دلار در منطقه خرج کرده و حالا نتیجه این ها  داعش کف روی آب شد ، یک روز مسئله مشهد را بیان می کنند و بک بار هم بصره را و درجنگ هشت ساله فاع مقدس مردم می دانستند جنگ بین ایران و عراق نبود

.

فرماندار اسبق ریگان بیان نمود: مقام معظم رهبری بارها در بحث اقتصاد مقاومتی تأکید نموده اند و نامه به سران سه قوه نوشتند که با فساد مبارزه نمایید ، چندین سال شعار رهبری مسائل اقتصادی است اما گوش نکردند الان باید حواسمان جمع باشد از این مرحله عبور خواهیم کرد این ملت عاشورایی است  هیهات من الذله است تسلیم نمی شود ، دویست هزار نفر  از بهترین جوانانمان را داده ایم این انقلاب به آسانی به دست نیامده که به آسانی از دست برود

برزنگ در پایان افزود: به فرموده امام (ره)  بسیجی باید وسط میدان باشد تا این انقلاب آسیب نبیند  با همکاری همیاری اتحاد ، برادری ، تلاش مسئولین و گوش دادن به فرامین رهبری این مشکلات قابل حل است.

.

 

کلیدواژه ها:

جستجو


آخرین اخبار