درس ها و عبرت های عاشورا راه برون رفت از مشکلات و ایستادگی در مقابل استکبار است

فرانده سپاه عنبرآباد گفت: پیام عاشورا روحیه ی عزت خواهی ، ایستادگی در راه حق ، کوتاه نیامدن در مقابل زیاده خواهی مستکبرین و درس بصیرت است ، بی بصیرت ها فریب می خورند و در جبهه ی باطل قرار می گیرند.

 

به گزارش سفیرجنوب ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه عنبرآباد در مراسم صبحگاه رزمایش سپاهیان محمد رسول الله شهرستان عنبرآباد ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) افزودند: درراستای رزمایش محمد رسول الله  از تاریخ نه شهریور تا ۲۹ شهریور ماه بیست گروه جهادی در مناطق محروم و روستاهای اطراف شهرستان عنبرآباد  به قشر محروم و مستضعف خدمات رسانی می کنند.

1

وی افزود: روز دوشنبه میز خدمت با حضور مسؤلین و مردم برگزار می شود که رؤسای ادارات با حضور  در مناطق محروم خمت رسانی می کنند

فرمانده سپاه عنبرآباد افزود : عاشورا درس ها و پیام های متعددی دارد و آن چیزی که ما باید از آن درس بگیریم عبرت های عاشورا است.

وی با اشاره به پیام اول عاشورا افزود: اولین پیام عاشورا  روحیه ی عزت خواهی ، ایستادگی در راه حق و کوتاه نیامدن در مقابل زیاده خواهی مستکبرین است.

سرگرد پساوند بیان نمود: امروز دولت امریکا با محوریت ترامپ نماد زیاده خواهی دنیا و زور گویی است ، اما تربیت یافتگان مکتب عاشورا آموخته اند که با شعار هیهات من الذله به استقبال دشمن خواهند رفت و این درس اولی است که ما باید از عاشورا بگیریم و  در مقابل این زور گویی که نظام سلطه و آمریکا تمام هم وغمش را قرار داده است تا نظام اسلامی را تسلیم خودش کند ایستادگی کنیم.

فرمانده سپاه عنبرآباد بیان نمود: پیام دوم به  فرموده ی رهبر حکیمان در ماجرای دفاع از دین و دومین درسی که عاشورا به ما می دهد درس بصیرت است ، بی بصیرت ها فریب می خورند و در جبهه ی باطل قرار می گیرند

وی بیان نمود: در جنگ اقتصادی جنگ تمام عیاری که دشمن بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی راه انداخته است در راستای این جنگ آن جنگ رسانه است که امروز نظام سلطه و استکبار برای فشار اقتصادی برنامه ریزی می کند  و در فشار اقتصادی این بی بصیرت ها هستند که جا خالی می کنند ، امروز ما هرچه داریم در بازار اقتصاد و گرانی این ها هم محصول بی بصیرتی است بی بصیرتی ها هستند  که تهدیدات دشمن را بزرگ جلوه می دهند.

 

سرگرد پساوند افزود: باید همه بدانیم اگر بصیرت داشته باشیم و نگاهمان به رهبری باشد  قطعا پیروز خواهیم شد امروز رهبر انقلاب به آینده امید می دهند و می فرمایند به آینده امیدواریم ما و مسؤلین باید پا جای پای رهبربزرگوارمان بگزاریم  به آینده امیدوار باشیم

فرمانده سپاه عنبرآباد بیان نمود: اتفاقاتی که امروز در کشور رخ داده مانند کف روی آب است ان شاء الله  با وحدتی که بین مردم و مسؤلین در کل کشور وجو دارد  ما از این گذر عبور خواهیم کرد

انتهای پیام/

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, ,

جستجو


آخرین اخبار