حادثه تروریستی اهواز سند مظلومیت انقلاب و رسوایی کاخ سفید را امضا کرد/ نتیجه مجمع عمومی سازمان ملل، تحقیر سیاست های رییس جمهور آمریکا بود

امام جمعه عنبراباد گفت: رجستگی خاص نشست عمومی سازمان ملل متحد چند روز پیش، انزوایی آمریکا بود که اساس سیاست خارجی آمریکا از جنگ جهانی اول بر اساس انزواگرایی در قالب قلدرمآبانه بوده و امروز ترامپ این سیاست را دنبال می کند.

به  گزارش سفیرجنوب ، حجت الاسلام والمسلمین رضا سالاری امام جمعه شهرستان عنبرآباد در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه به تقوای الهی گفت: تقوا ثمره شرافت و انسانیت است.

وی  ابراز داشت: ظهور امام زمان(عج) شعار دادنی و نشستنی نیست بلکه باید بلند شد و تحرک داشت تا موانع ظهور برطرف شود که یکی از مهمترین راهکارهای ظهور جریان عاشورا است.

۲۰۱۸۰۹۲۸_۱۴۰۳۵۴

حجت الاسلام سالاری  گفت: با کنار گذاشتن منیّت ها که سد و مانع ظهور است، واژگان تربیتی همچون؛ ایثار، صبر، شجاعت، وفا، امانت داری و… جایگزین آن می شود.

امام جمعه عنبرآباد با توجه به ضرورت یاری امام عصر (عج) عنوان کرد: امام زمان(عج) عوام بیدار و خواص هوشیار می خواهد که اگر کربلا چنین می شد هیچگاه امام حسین(ع) سر بریده نمی شد.

وی با اشاره به ایام اسارت اهلبیت اباعبدالله(ع) گفت: همانگونه که اسرای کربلا، تهدیدهای دشمن را به فرصت تبدیل کردند ما نیز با تاسی از واقعه کربلا، امروز تهدید دشمنان را باید به فرصت برای پیشرفت همه جانبه تبدیل کنیم.

سالاری  عنوان داشت: حادثه تروریستی اهواز سند مظلومیت انقلاب و رسوایی کاخ سفید را امضا کرد.

سالاری ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس اسطوره دفاع، تدبیر، اخلاص، ایستادگی، عزت، مردانگی و… است ، گزینه امروز و فردای ما در برابر دشمنان اسلام و انقلاب، مذاکره نیست بلکه موشک است.

امام جمعه عنبرآباد  مبارزه با آسیب های اجتماعی را از آرمان های دفاع مقدس برشمرد و گفت: محقق ساختن اقتصاد مقاومتی و عبور از این گردنه سخت در قالب پیام هیهات مناالذله که شعار  دفاع مقدس است محقق خواهد شد.

وی با تبریک بازگشایی مدارس گفت: آموزش و پرورش باید در زمینه تعلیم و تربیت کوشا باشد چرا که کار اصلی معلمین، تربیت است.

حجت الاسلام سالاری ضمن گرامیداشت هفته تکریم سالمندان گفت: سالمندان مورد دعای امام زمان (عج) هستند که امید داریم جایگاه سالمندان در جامعه از سوی فرزندان و دیگر افراد، حفظ شود.

وی ابراز داشت: برجستگی خاص نشست عمومی سازمان ملل متحد چند روز پیش، انزوایی آمریکا بود که اساس سیاست خارجی آمریکا از جنگ جهانی اول بر اساس انزواگرایی در قالب قلدرمآبانه بوده و امروز ترامپ این سیاست را دنبال می کند.

سالاری گفت: همه دنیا دیدند که نتیجه مجمع عمومی سازمان ملل، تحقیر سیاست های رییس جمهور آمریکا بود.

امام جمعه عنبرآباد گفت: برای مبارزه با جنگ روانی دشمن که برای ناامید کردن مردم وارد میدان شده، باید مدیریت فضای مجازی در کشور قوی شود.

وی ابراز داشت: از صحبت های مسولان مشخص است که امروز ماندن در برجام فایده ای برای کشور ندارد چون برجام برای رفع تحریم ها بود که اگر اروپایی ها نتوانند تحریم ها را کاهش بدهند ما از برجام خارج خواهیم شد و اگر آمریکا بخواهد برگردد باید برای او شرط گذاشته شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, ,

جستجو


آخرین اخبار