دفاع مقدس عمل به قرآن بود /اگر مسؤلی می تواند در مسیر ولایت حرکت کنند مسؤلیت را قبول کند

حجت الاسلام و المسلمین کریمی گفت: اگر مسؤلی می تواند در مسیر ولایت حرکت کنند مسؤلیت را قبول کند در غیر این صورت کنار برود و مسؤلیت را به دیگران بسپارد.

به گزارش سفیرجنوب ، حجت الاسلام و المسلین کریمی مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج سپاه عنبرآباد در جمع بسیجیان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  دفاع مقدس افزود: دفاع مقدس عمل به قرآن بود بیش از چهار صد آیه  در قرآن در مورد جهاد و دفاع داریم ،عمل به این آیات وظیفه ای است که در دفاع مقدس انجام دادیم اشخاصی که آیه ی یأس و ناامیدی را در بین مردم ترویج می دهند امداد های الهی را در زندگی و در هشت سال دفاع مقدس را ندیدند.

 

وی بیان نمود: جنگ هشت ساله دفاع مقدس را دشمن شروع کرد ، افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی این است که در  ایامی که ولی فقیه  سکان دار نظام مقدس  بوده به هیچ کشوری تجاوز نکرده است  بلکه در مقابل متجاوزان و مستکبران محکم ایستاده است.

 

حجت الاسلام کریمی با اشاره به خسارت جنگ بیان نمود: در جنگ هشت سال دفاع مقدس دویست و شصت هزار شهید تقدیم انقلاب شد اما این جنگ  دستاوردهای زیادی داشت ، اولین دستاورد  جنگ تقویت معنویت در جامعه بود با دفاع مقدس معنویت در جامعه رواج  و رشد پیدا کرد .

 

وی افزود: هدف از جنگ براندازی نظام مقدس جهوری اسلامی بود اما برعکس نظام مقدس جمهوری اسلامی تقویت شد و پایه های آن مستحکم تر شدند و طبق فرموده ی امام (ره) در جنگ ریشه های انقلاب اسلامی پربارتر شدند و هم اکنون انقلاب اسلامی به تمام کشورهای دنیا صادر شده است و تمام کشورها انقلاب اسلامی را می شناسند.

 

حجت الاسلامی کریمی ایجاد مصونیت برای جمهوری اسلامی را دستاورد دیگر جنگ دانست و افزودند: هم اکنون هیچ کشوری جرأت ندارد کوچکترین نگاهی به ایران نماید  ، اگر دشمن هم هارت و پورتی دارد و می گوید گزینه ها روی میز است نشان از ضعف آنها است

 

مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عنبرآباد افزود: در دویست سال گذشته هر جا جنگی بر علیه ایران اتفاق می افتاد بخشی از خاک کشور را می بردند اما در جنگ هشت ساله دفاع مقدس یک وجب از خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جدا نشد.

 

وی تقویت روحیه ی  اسلام خواهی مخصوصا در نسل جوان را دستاورد دیگر جنگ دانست و افزود: خود کفایی را  در جنگ یاد گرفتیم اینکه روی پای خود بایستیم و تکیه به شرق و غرب نداشته باشیم  ، تشکیل سپاه و بسیج را دستاورد  دیگر جنگ است سپاه و بسیج  امروز خاری در چشم دشمنان انقلاب اسلامی  است اگر می بینید  اینقدر بر علیه سپاه و بسیج  موضع می گیرند و تخریب می کنند به دلیل این است که ضربه خرده اند .

 

وی افزود: در جنگ دشمنان خارجی ،  داخلی ، بنی صدرها ،  منافقین و کشورهای مستکبر دنیا را شناختیم و دو ابهت پوشالی ابر قدرت های جنگ درهم شکسته شد دفاع مقدس جنگ احزاب دیگر بود که تمام دنیا جمع شده بودند تا نظام را از بین ببرند  ولی خداوند تبارک و تعالی یار و پشتیبان ملت بود با رهبری ولی فقیه و همت مردم  دو ابر قدرت شرق و غرب را شکستیم.

 

مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه عنبرآباد شهدا ،  ایثارگران و جانبازان را دستاورد جنگ دانست و افزود: شهدا ، ایثار گران و جانبازان  سمبل اسطوره های پایداری و  دستاورد ما در جنگ هستند و با زیارت  قبور مطهر شهداء نیرو میگیریم.

 

وی در پایان افزود: هر جا جهادی عمل کردیم و گوش به فرمان ولی فقیه دادیم پیروز شدیم در نظامی و نظامی گری نظامیان زیر نظر شخص ولی فقیه هستند و  دستاورد داشتند ،  در بقیه مسائل اگر جایی کم کاری شده به خاطر  آنچه رهبری از ما خواسته را انجام نداده ایم در جنگ احد چهل نفر تخطی می کنند وشکست خوردند ، هرجا گوش به فرمان ولایت ندادیم شکست خوردیم  ، اگر مسؤلی می تواند در مسیر ولایت حرکت کنند مسؤلیت را قبول کند در غیر این صورت کنار برود و مسؤلیت را به دیگران بسپارد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها, ,

جستجو


آخرین اخبار