متاسفانه حضور مسولین در اکثر مراسمات ملی و مذهبی کمرنگ است/ مسولین عنبرآباد نظارت بر بازار شهر را رها کرده اند تا هر کسی هر طور که میخواهد جنس خود را بفروشد

امام جمعه عنبرآباد گفت: متاسفانه حضور مسولین در اکثر مراسمات ملی و مذهبی کمرنگ است/ مسولین عنبرآباد نظارت بر بازار شهر را رها کرده اند تا هر کسی هر طور که میخواهد جنس خود را بفروشد

*متاسفانه حضور مسولین در اکثر مراسمات ملی و مذهبی کمرنگ است/ مسولین عنبرآباد نظارت بر بازار شهر را رها کرده اند تا هر کسی هر طور که میخواهد جنس خود را بفروشد

حجت الاسلام والمسلمین رضا سالاری امام جمعه شهرستان عنبرآباد در خطبه های نماز جمعه این شهرستان ضمن توصیه به تقوای الهی گفت: تقوا ثمره شرافت و انسانیت است.

وی ضمن تسلیت سالروز شهادت آقا امام حسن عسگری(ع) و گرامیداشت آغاز ولایت امام عصر(عج) گفت: جایگاه امام یک جایگاه ویژه و عظیم است چون امام واسطه فیض خلقت و آفرینش و رزق انسانها است لذا وظیفه ما در قبال این عظمت؛ بیاد ایشان بودن، استفاده و نشر سیره حضرات معصوم و دعا برای فرج و سلامتی امام زمان(عج) است.

امام جمعه عنبراباد با تشکر از برگزار کنندگان مراسم باشکوه شب شهادت امام حسن عسکری(ع) و انتقاد از عدم حضور برخی از مسئولین شهر در این مراسم گفت: متاسفانه حضور مسولین در اکثر مراسمات ملی و مذهبی کمرنگ است.

وی در ادامه افزود: این دوره از انقلاب اسلامی ایران را میتوان بعنوان دوره انسجام، امتداد و حاکمیت شیعه نام برد که ان شاءالله امتداد آن به جامعه جهانی حکومت شیعی امام زمان(عج) خواهد بود.

وی ضمن تبریک هفته وحدت گفت: این تدبیر امام راحل بود که فرصت مناسبی را برای طرح نیازهای جهان اسلام بوجود آورد و مهمترین نیاز امروز را میتوان، وحدت جامعه اسلامی، مبارزه با اسلام آمریکایی و پاسخ به طرح شبهات نام برد.

حجت الاسلام سالاری عنوان کرد: امروز وهابیت و آل سعود بر خلاف سیره پیامبر(ره) عمل می کنند و این در جنایت ایشان در یمن مشهود است.

وی افزود: بسیج همانطور که در بعد نظامی توانسته دست متجاوزین را از کشور قطع کند، میتواند در بعد علمی نیز نیازهای کشور را بر طرف کند.

امام جمعه عنبرآباد ابراز داشت: اتاق جنگ آمریکا که همان وزارت خزانه داری است، آخرین تلاشهای مزبوحانه خود را در باره اقتصاد ایران انجام داد و دیدیم که سرش به سنگ خورد.
وی افزود: تقویت زیرساخت های اقتصادی، هوشیاری ملت و کار و تلاش جهادی، اقتصاد کشور را بهبود می بخشد.

حجت الاسلام سالاری با انتقاد از عدم نظارت متولیان بر بازار عنبرآباد گفت: متاسفانه مسولین عنبرآباد، نظارت بر بازار شهر را رها کرده اند تا هر کسی هر طور که میخواهد جنس خود را بفروشد.

وی با تشکر از حرکت دستگاه قضایی در اعدام مفسدان اقتصادی عنوان داشت: مطالبه مردم از دستگاه قضایی، مبارزه با مفسدین اقتصادی در کشور است.

امام جمعه عنبرآباد ضمن تشکر از کلنگ زنی خط ریل جیرفت گفت: حق جیرفت و عنبرآباد بود که زودتر از دیگر شهر های شرقی، راه آهن دار شود گرچه این امر دیر محقق شد اما جای تشکر دارد که دعا می کنیم هرچه زودتر این طرح که نیاز منطقه است.

کلیدواژه ها:

جستجو


آخرین اخبار