هفتاد درصد مشکلات ناشی ار عملکرد بی کفایت برخی مسؤلین است که از انقلاب اسلامی فاصله گرفته اند

حجت الاسلام زنگی آبادی بیان نمود: شرایط کنونی کشور از شرایط دهه ی شصت بدتر نیست ، هفتاد درصد مشکلات ناشی ار عملکرد بی کفایت برخی مسؤلین است که از انقلاب اسلامی فاصله گرفته اند.

به گزارش سفیرجنوب ، حجت الاسلام و المسلمین زنگی آبادی مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۴۱ثارالله استان کرمان گفت : قدمت بسیج  به صدر اسلام بر می گردد، یکی از ایتم های موفقی که در پیروزی پیامبر (ص)علاوه بر امدادهای الهی نقش داشت‌ بسیج مردمی بود؛ عمر بسبج بیش از ۱۴قرن است.

وی بیان نمود: جمهوری اسلای ایران بیش از مواقع دیگر به بسیجیان نیاز دارد،  بسیج دز سال ۵۷ تمام اقشار و توده های مردم را در برگرفت و توانستند رژیم شاهنشاهی را ساقط کنند

حجت الاسلام زنگی آبادی افزودند: دشمنان  در کشور های عراق و سوریه  برنامه ریزی کرده بودند که در چند هفته  دولتشان سقوط کند اما با وجود بسیج مردمی دشمن شکست خورد و این پیروزی که هم اکنون در یمن در حال شکل گیری است به خاطر تشکیل نیروی بسیج مردمی است.

حجت الاسلام زنگی آبادی بیان نمود: امروزجمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی زنده است نیروهای مردمی باید در کنار بسیح باشند ، این همه تحریم و تعهداتی  که  دشمن زیر پا گذاشت به خاطر زنده بودن جمهوری اسلامی است

وی بیان نمود: در طول چهل سالی که از عمر با برکت انقلاب اسلامی  می گذرد در بسیاری از علوم جز رتبه های برتر دنیا قرار داریم و به دستاوردهای زیادی دست یافته ایم و این برای  استکبار سخت است

مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۴۱ ثارالله استان کرمان با اشاره به سخنان رهبری گفت: دشمنی استکبار جهانی به خاطر این نیست که جمهوری هسته ای می خواهیم بلکه به خاطر این است که جمهوری اسلامی  می خواهیم ،  دشمن  با اسلام ناب با اسلامی که می گوید در برابرظالم باید ایستاد ، ابوسفیان های زمان و معاویه های زمان را باید معرفی کرد مخالف است.

حجت الاسلام زنگی آبادی بیان نمود : امروز کشورهای اسلامی  به ایران به  عنوان الگو نگاه می کنند،  انقلاب اسلامی دشمن دارد بسیجیان باید پای انقلاب باشند و از این انقلاب مراقبت کنند  ، دشمن با دست های شما بسیجیان نیاز به تودهنی و زمین خوردن دارد.

وی افزود: دشمن با استفاده از جنگ سخت ، جنگ نرم  به ننتیجه نرسیده  است این تحریم ها و مشکلات بی برنامه نیست برای زدن نظام مقدس جمهوری اسلامی است

حجت الاسلام زنگی آبادی بیان نمود: شرایط کنونی کشور از  شرایط دهه ی شصت  بدتر نیست  ،  هفتاد درصد مشکلات ناشی ار عملکرد بی کفایت برخی مسؤلین است که از  انقلاب اسلامی فاصله گرفته اند .

وی افزود:  برخی افراد نابلد منسب ها را در اختیار گرفته اند ، وقتی مدیر بی کفایت و نالایق روی کار می اید به فکر اطرافیانش است و به فکر مردم نیست.

مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در لشکر ۴۱ ثارالله استان کرمان افزود: هرجا موفقیتی  بوده است  به خاطر همراهی مسؤلین با ما است و هر جا فاصله ای رخ داده و عدم موفقیتی بوده است به دلیل همراهی نکردن مسؤلین است.

وی در پایان بیان نمود: انقلاب اسلامی نیاز به مراقبت دارد باید از این نظام سخت مراقبت کنیم تا زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) شود و  پرچم به دست صاحب  اصلی اش امام زمان(عج) سپرده شود.

photo_2095-11-26_05-08-51

photo_2095-11-26_05-08-56

photo_2095-11-26_05-09-00

photo_2095-11-26_05-09-04

 

کلیدواژه ها:

برچسب‌ها

جستجو


آخرین اخبار