امروز جمهورى اسلامی ایران در بالاترین درجه رشد و توسعه در چهل سال گذشته قرار دارد

حجت الاسلام و المسلمین کریمی گفت: امروز جمهورى اسلامی ایران در بالاترین درجه رشد و توسعه در چهل سال گذشته قرار دارد که این مرهون مجاهدت و همیشه در صحنه بودن مردم عزیز همراه با رهنمودهای امام راحل و راهبری مقام معظم رهبری است.

به گزارش سفیرجنوب ، ‍حجت‌الاسلام والمسلمین حسین کریمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت سپاه عنبرآباد در جمع پرشور مردم ولایی عنبرآباد در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: امروز جمهورى اسلامی ایران در بالاترین درجه رشد و توسعه در چهل سال گذشته قرار دارد که این مرهون مجاهدت و همیشه در صحنه بودن مردم عزیز همراه با رهنمودهای امام راحل و راهبری مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه از لحاظ نظامی، کشور ما در دوره پهلوی وابسته به آمریکا بود و حتی اوایل جنگ سیم خاردار نیز نداشتیم افزود: اکنون کشور ما، امن ترین آسمان دنیا را دارد و همچنین رکورددار سریعترین اژدرهای دریایی در جهان می باشد.

photo_2096-02-20_00-55-05

کریمی با برشمردن دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در چهل سال افتخار افزود: از لحاظ رشد علمی، ما اکنون با ۱۱ درصد رشد جهانی به رتبه هفدهم تولید علم در جهان دست یافتیم.

ایشان عنوان کرد: در آینده با افول انرژی های پر مصرف، قدر تکنولوژی نانو دانسته خواهد شد و امروز بحمدلله کشور ما در این تکنولوژی برتر دنیا، در رتبه دوم دنیا قرار گرفته است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عنبرآباد گفت: در بسیاری از تکنولوژی ها همچون؛ سلول های بنیادین، سدسازی، ساخت نیروگاه های خورشیدی، ساخت دکل های برق و… امروز انقلاب در جایگاه سوم جهان قرار دارد.

وی افزود: شاهان ایران، مردم را وابسته آمریکایی ها نگه داشته بودند اما امروز ایران روی پای خویش ایستاده و از هیچ ابرقدرتی حساب نمیبرد.

حجت‌الاسلام کریمی افزود: در دوره منحوس پهلوی که ۵۲ سال بود ۱۵۰ هزار دانشجو داشتیم اما بحول و قوه الهی امروز ما در مملکت خود، بیش از چهار و نیم میلیون دانشجو داریم.

ایشان عنوان داشت: در حوزه هوا و فضا در دوره پهلوی افتخاری نداشتیم اما امروز ایران در رده بالای رشد در جهان قرار گرفته و رتبه هشتم جهانی را کسب کرده است.

وی افزود: ایران، امروز از لحاظ صنعت، علوم پزشکی، کشاورزی، ورزش، تولید زیردریایى، حقوق زنان، اختراعات و… به هیچ وجه قابل مقایسه با دوران ستم شاهی نیست.

وی افزود: در این چهل سال از عمر انقلاب، نظام همیشه با فراز و نشیب های زیادی روبرو بوده است اما با حضور مردم ومسئولین انقلابی از آن عبور کردیم و این حرکت مقدسی است.
photo_2096-02-20_00-55-38 photo_2096-02-20_00-55-47 photo_2096-02-20_00-55-51 photo_2096-02-20_00-55-58

کلیدواژه ها:

جستجو


آخرین اخبار