انتقاد شدید فرماندار عنبرآباد از گروه جهادی فدائیان عدالت / محرومیت زدایی یا تخریب مسئولین و کارآمدی نظام

فرماندار عنبرآباد بیان داشت: که این مطلب را همه رسانه ها بویژه سایت تریبون مستضعفین منتشر نمایند که این گروه و شخص آقای فراهانی با دادن شماره حساب شخصی در سراسر کشور معلوم نیست به بهانه محرومیت زدایی و اردوهای جهادی چه قصدی در سر دارد

به گزارش سفیرجنوب، فرماندار شهرستان عنبرآباد با انتقاد شدید از سایت  تریبون مستضعفین و نگارنده متن کربلا این جاست بیان داشت: این ظلم بزرگی  به مسئولین و مردم شهرستان عنبرآباد  است . ایشان که در جمع نخبگان فرهنگی اجتماعی شهرستان  صحبت می کرد گفتند : متاسفانه  گروهی با مسئولیت فردی مجهول الهویه  به نام م. فراهانی تحت عنوان گروه جهادی فدائیان عدالت  معلوم نیست قصد خدمت رسانی و محرومیت زدایی دارند یا تخریب مسئولین و نهادهای انقلابی  را.و به بهانه اردوهای جهادی شماره  حساب  و شماره کارت شخصی در سراسر کشور منتشر کردند  و از مردم پول میگیرند ولی مشخص نیست این پولها کجا و به جیب چه کسی می روند.

فرماندار

ولی محمد مشایخی اعلام داشتند:  نگارنده محترم سایت تریبون مستضعفین (آقای فراهانی )! شما اول می بایست خدمات  نظام مقدس جمهوری اسلامی  بویژه در دولت های نهم و دهم را در شهرستان عنبرآباد منعکس می کردید . که فقط  قرارگاه بسیج سازندگی در روستای دور افتاده پیدنگوئیه بیش از ۳میلیاد ریال هزینه کرده است در کنار خدمات  دستگاههای دیگر از مسکن تا آب و برق و خانه بهداشت ، مدرسه ، مسجد ، سرویس بهداشتی عمومی و…  . آقای فراهانی حداقل از لباس مقدس روحانیت که به تن دارید  کمی خجالت بکشید  که بیان داشتید  بعض ادارات با ماهمکاری داشتند از جمله بخشداری و … وفرمانداری را مورد تخریب خود قرار دادید و خوراک خوبی برای دشمنان و بدخواهان نظام  آماده کردید  ! مگر بخشداری و دیگر دستگاهها بدون هماهنگی  فرماندار بوده است ؟  مگر امکانات  و خودروی ایاب و ذهاب که  در اختیار داشتید  و متاسفانه  زیر پای شما خراب شد   به دستور فرماندار عنبرآباد نبوده ؟

برادری که از مدرسه عشایری  عکس گرفتید  که فلسفه آن کوچ است و  اماکانات اولیه و اموال آن چادر و اقلام دیگر ، و به عنوان مدرسه کپری  در عنبرآباد منتشر کردید  این ظلم بزرگی به مردم عنبراباد نیست؟ . شما اول خودتان خوب تحقیق بفرمائید بعد خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و نهادهای انقلابی آن را زیر سوال ببرید .

ایشان  بیان داشتند:  آقای نگارنده متن(فراهانی ) !  که نهاد مقدس سپاه  شهرستان  و شخص فرماندهی سپاه شهرستان را  این رزمنده دوران دفاع مقدس که در سن ۱۵ سالگی به درجه ی رفیع جانبازی درآمده اند و  سپر بلا بودند  در برابر دشمن  تا من و شماها بمانیم  را تخریب کرده اید . مگر آن نیروی بسیجی بسیج  حوزه  مقاومت  که با شماها همکاری می کرد و شما از آنها تشکر کردید  بدون  دستور فرمانده ناحیه می توانست با شما همکاری کند ؟  شمایی که تاکنون هرچه   مدارک هویتی ازتون خواستند چرا ارائه نداده اید ؟

فرماندار عنبرآباد بیان داشتند: که  این مطلب را همه رسانه ها  بویژه سایت تریبون  مستضعفین  منتشر نمایند که این گروه  و شخص آقای فراهانی  با دادن شماره حساب شخصی در سراسر کشور معلوم نیست به بهانه محرومیت زدایی و اردوهای جهادی  چه  قصدی در سر دارد  و کدام  دستگاه  نظارتی  براین حساب و پولهای مردم  نظارت می کند ؟  از مردم شریف و سخت کوش و دلسوز و متمکنین عزیز می خواهم تا مشخص نشدن هویت این شخص و گروه  و شماره حساب ،  کمک های خود را به شماره حساب اعلام شده از سوی گروه جهادی فرائیان عدالت  واریز نکنند .

کلیدواژه ها:

جستجو


آخرین اخبار